Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rosszul használtam a Badoot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul használtam a Badoot?

Figyelt kérdés
Ha valakit " beszivezek " utána rá is kellene írni? Én azt hittem olyan mint a tinder hogy meg kell várni hogy match legyen, vagy hogyan működik ez?
2023. ápr. 13. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik. Badoon ugyanúgy írok a nőknek, nem válaszolnak, mint Tinderen...
2023. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De Tinderen szerintem csak akkor lehet amikor a másik is visszaigazolja , én csak akkor tudtam, Badoon meg valakinek oda van írva hogy írj ha sziveztél.
2023. ápr. 13. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod ki, hogy tudsz-e neki írni...?
2023. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudok írni mindenkinek akit besziveztem, írtam is de válasz nincs :(
2023. ápr. 14. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!