Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól érzékelem hogy az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzékelem hogy az átlagos férfiaknak teljesen felesleges társkeresőn ismerkedni?

Figyelt kérdés
Facebook daten, Tinderen is fent vagyok, de úgy érzem teljesen feleslegesen már szinte mindenkit jobbra húzok kivétel nélkül, mégis ha lesz is match nem ír vissza a lány, ezt több átlagos férfitől is hallottam, úgy érzem teljesen felesleges az egész interneten való ismerkedés
2023. ápr. 15. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Jól.
2023. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Igen, én se ismerem egy átlagos pasit se, aki párkapcsolatban van. Akármit jelentsen nektek az átlagos.
2023. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Nemcsak társkeresőn felesleges, lassan mindenhol felesleges. Sehol nem lehet már nőket megszólítani sem, ha nem vagy jóképű...

Mert akkor mindenhol zaklató leszel, meg fujj, mit képzelsz magadról stb...

2023. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Alapevetoen felesleges mindenkit jobbra huzni...

Ha igy teszel a tinder buntibol hatrasorol. Kvazi lathatatlan leszel...


Csinalj uj reget es csak azt huzd jobra aki tenyleg megfelel.

Tobb fenykep, valtogass, noramlis bemutatkozas, es keruld a sablonos solgokat

2023. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresőkön az utóbbi 1-2 évben megváltozott valami, 3 évvel ezelőtt 357 matchnél töröltem magam, megannyi randizás után amit onnan hoztam össze, végül ott találtam meg a barátnőm is.


Aztán szakítás után visszaregisztráltam, és kevesebb matchem is van, és azokkal se megyek semmire, úgy érzem, hogy max egoboostnak vagyok jó.


A Tinderen lévő lányok többsége is szinte mind ugyanúgy néz ki, és a bemutatkozásuk ennyiből áll:


-Instagram név

-nem tudom mit keresek itt

-inkább instán írj


És ennyi.


Régen úgy gondoltam, hogy a társkereső egy valid kiegészítő lehetőség ismerkedni olyan emberekkel, akikkel amúgy nem találkoznátok soha, manapság viszont úgy érzem, hogy olyan férfit keresnek ott a nők, ami max a fejükben létezik csak, ráadásul a 90%-ukkal olyan a kommunikáció, mintha a falnak beszélnél, 0 effortot tesznek bele.


Mondom ezt úgy, hogy korábban sok sikerem volt Tinderről, valami megváltozott vele kapcsolatban, vagy az alkalmazással, vagy az ottani emberekkel, de valami nem kerek.

2023. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen.


Túl nagy a szűrő, hamar végiggörgetik a listákat vagy húzogatják pillanatok alatt...kevés emberen akad meg a szempár..

2023. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen felesleges még próbálkozni is. Inkább próbálkozz személyesen, ismerősök által, stb.
2023. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
16%
Ha nem vagy magas és vékony akkor a netet hagyd. Úgyse lesz nő
2023. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jól.
2023. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a tökéletest keresi és azt az illúziót keltik, hogy bárkit meg lehet kapni. Én is úgy látom, hogy a csajok nagyrésze csak önbizalom növelésre vagy szórakozásra használja az ilyen appokat. Mondjuk ha őszinték vagyunk minőségi kapcsolatot sokkal inkább élőben érdemes keresni.
2023. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!