Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők számotokra melyik férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők számotokra melyik férfi felejtős/kuka?

Figyelt kérdés
Azt válasszàtok ami a legfontosabb probléma nektek.
2023. ápr. 17. 07:11
A kérdező szavazást indított:
30 vagy idősebb férfi de mamahoteles
28 évnél idősebb de nincs saját ingatlana
Nincs autója
Csak szakmunkás
Csak érettségije van
25 feletti de tapasztalatlan - szűz
Csak prosti állt szóba eddig vele
Kövér a testalkata vagy alacsony növésű
Nem keres csak 250-350 ezret
Ambíció nélkül él, nem akar tovább tanulni és munkahelyet váltani. Jön neki ami van.
34 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Alakítsd át az értékrendedet a fejedben, mert ezek egyike sem olyan ami alapján egy nő választ. Ez csak egy felszínes szavazás amit kiírtál.
2023. ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
A prostizós férfiak a legalja, kapcsolatban se tudnak leállni jellemzően
2023. ápr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%

Rám a következők jellemzőek a felsoroltakból:

-30 vagy idősebb férfi vagyok de mamahoteles

-nincs autóm

-csak érettségim van

-csak prostival voltam eddig

-ambíció nélkül élek,nem akarok tovább tanulni vagy munkahelyet váltani.

Az a vicc hogy így is lehetne nőm ha akarnék. Olyan amilyen de lehetne.

2023. ápr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Elméletileg a nők is csak annyit követelhetnek amit ők is megadnak.

Tehát neked is simán lehet csajod, akinek ezek mindegyike a hibája.

Gyakorlatilag a nő felfele választ.

Hogy azért e mert a férfiak túlértékelik őket és többet adnak a kelleténél. Vagy azért mert a nők ezt akarják az az most mindegy is.

Egyszerűen olyat keress aki ezek alatt van!

2023. ápr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Én ha tudnám hogy valaki prostival volt, nekem az kizáró ok lenne, és inkább a vékonyabb alkatot kedvelem, de lehet meg tudna fogni valakinek csak a személye is. (Volt már ilyen)

És az nem feltétlen baj hogy még otthon lakik, de ne ez legyen az életcélja, tehát legyen nyitott a különköltözésre is..

A többivel szerintem együtt lehet élni.

2023. ápr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Kár, hogy csak egyet lehet választani, mert majdnem mind kizáró ok minden nőnél.
2023. ápr. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Mielőtt férjhez mentem a saját ingatlanon kívül minden kizárólag ok volt. + a gyerek. Az nincs.a listában pedig sok nőnél kizáró ok.

Magasan voltak az elvárásaim, mégis van férjem.

2023. ápr. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

30 vagy idősebb férfi de mamahoteles

28 évnél idősebb de nincs saját ingatlana

Nincs autója

Csak szakmunkás

Csak érettségije van

25 feletti de tapasztalatlan - szűz

Csak prosti állt szóba eddig vele

Nem keres csak 250-350 ezret

Ambíció nélkül él, nem akar tovább tanulni és munkahelyet váltani. Jön neki ami van.


A felsorolásból EGY (Kövér a testalkata vagy alacsony növésű) kivételével az összes dolog olyan, hogy elsőre nem látszik, senki nem mondja meg.

Aztán a legtöbb bőven "letagadható" vagy egyszerűen olyan kategória, amire bárki mondhatja, hogy senkinek semmi köze hozzá.

A prostis dolog, amelyet a legtöbben kizárónak tartnak végképp olyan, hogy ha az illető nem beszél róla 99% eséllyel soha nem derül ki. Márpedig miért beszélne valaki arról, hogy előszeretettel járkált/járkált prostizni?

A fizetés teljesen magánügy, nem tartozik senkire, ráadásul a kérdező által írt kategória pontosan a normál, átlag kereset az országban.

Azzal ,hogy valakinek meg érettségije vagy szakmunkás végzettsége van nem értem a problémát. Én soha nem találkoztam még olyannal aki azért nem állt volna szóba egy adott illetővel mert annak csak érettségije volt, vagy ne adj isten szakmunkásként dolgozott.

Az ambíciós dolog pedig megint olyan, hogy elég nehezen, akár több évnyi párkapcsolatban élés után derülhet csak ki. Illetve itt is lehet róla kamuzni, nagyrészt mindenki ezt teszi.

2023. ápr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
A listából hiányzik a gyerek, pedig sokunknál ez kizáró ok.
2023. ápr. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Az összes
2023. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!