Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő vonzódik hozzám szexuál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő vonzódik hozzám szexuálisan, de kevés akar tőlem kapcsolatot. Miért?

Figyelt kérdés
Sok nőt ismerek aki flörtöl velem, szexuális, félreérthető megjegyzéseket tesz, és látom rajtuk a vágyat irántam, de a legtöbb nem szeretne velem komoly kapcsolatot. Sokan azt mondják nem tudják velem elképzelni a komoly kapcsolatot.

2023. ápr. 20. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őket kellene megkérdezni, mi nem ismerünk.
2023. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet túl jól nézel ki, mert viccen kívül én se akarok olyan pasikkal járni, akik nagyon fullosak. Mindig azt érezném, hogy “úgyis találhat jobbat”. Én 10/7-8 vagyok, maximum ilyen szintű pasikkal is szoktam járni, ennél jobbal csak akkor, ha nagyon tenne azért, hogy komolyan vegyem.
2023. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Talán tahón viselkedsz, vagy látják, hogy össze-vissza csalod az aktuális barátnődet? Csak egy ötlet, nem vádollak semmivel, csak nem értem miért ne akarna valaki egy jó pasit. Ha annyira vonzódnak hozzád, akkor nyilván van egy jó megjelenésed, szóval a viselkedéseddel lehet valami gond.
2023. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert komolytalan vagy?
2023. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert ilyen kamu kérdéseket találsz ki.
2023. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy túl jól nézel ki, az is lehet hogy túl tökéletesnek állítod be magad, pl laza mindent elenged mindent könnyen vesz, aztán ilyen személyiséggel nehéz bizalmi viszonyt kialakítani. Nem fogja elmondani a nehézségeit mert úgyse érted meg. Vagy nem egyeznek a céljaitok.
2023. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!