Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én is rejtsem el a megosztásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én is rejtsem el a megosztásaimat az adott illető elől, vagy éljem az életem úgy ahogy eddig?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de kicsit azt érzem, hogy az exem hatása alatt vagyok. Nem töröltük egymást, nem vagyunk rosszban, de nem beszélünk egy jó ideje. Ő egyébként nagyon ritkán posztol valamit, de azért elrejtette a történeteit, megosztásait előlem.


Amúgy ő meg szokta nézni az enyéimet egyszer-egyszer. Nem egy városból valók vagyunk, de megint ott leszek majd (Budapest) és biztosan lesz olyan content, amit megosztok. Mégis csak az én Facebookom.


Mi lenne célszerű?


Én is vegyek részt ebben a "játékban", csak neki hide-oljam a sztorikat, vagy csak a budapesti sztorikat hide-oljam, vagy ne is vegyek az egészről tudomást, ha ez őt zavarja, majd korlátoz engem?



2023. ápr. 21. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Exet tiltani kéne.

Minek nézegetnéd? Tartani akarod vele a kapcsolatot?

2023. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

content = tartalom


hide = elrejt


Szívesen.

2023. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2) köszi, tudok nyelveket.


1) Barátként természetesen. Nem is értem a válaszod, miért kellene valakit tiltani, és úgy kezelni, mintha nem létezne, mikor az életem része volt?

2023. ápr. 21. 13:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

3


Nagyon örülök, hogy tudsz nyelveket, én meg angoltanár vagyok és nem beszélek Hunglish-ül.


Esetleg tisztában vagy azzal, hogy vannak olyan emberek, akik nem tudnak angolul?

2023. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sosem értettem, hogy valaki miért kezd el kötözködni amiatt, hogy 2023-ban IT-s témákban angol szavakat használunk, szimplán azért mert egyszerű pl.leírni, hogy sztori, mint azt hogy történet. Napi szinten használom a hide-ol, shadowingol, share-el kifejezéseket, és sosoem kapom vissza, hogy jaj miért nem a magyar megfelelőket használod helyette? Aki meg nem tud angolul manapság az magára vessen.
2023. ápr. 21. 14:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez nem angoltudás, hanem igényesség kérdése.

Én is ismerem az összes itt említett angol szót, de vagy magyarul beszélek vagy angolul. Ez a kitekert keverék nyelv az igénytelenséged jele.

2023. ápr. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5


Ez mind a te bajod. Nem zavar, hogy kötőjelekkel lehet így csak helyesen ragozni?


Á, lesz.rom, szánalom az egész. És képzelem, milyen lehet a kiejtésed... (Bocs, ezt nem tudtam kihagyni, annyira funny.)

2023. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Még mindig ezen kell rugózni? Egyszer azt a szót írtam ki, hogy ghostingol, valaki képes volt abba is belekötni, pedig arra aztán tényleg nincs megfelelő szó, csak úgy mint a gaslightingolásra sem.
2023. ápr. 21. 14:22
 9/10 anonim ***** válasza:

ghosting = szó nélkül eltűnik, felszívódik


gaslightingolás = gázlángozás (fuh, de bonyi)

[link]

2023. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na már belezavarodtam én is.


* ghostingol

2023. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!