Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Badoon miért nem írnak vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon miért nem írnak vissza a nők?

Figyelt kérdés

Én annak is írok, aki nem álmaim nője, meg mondjuk vannak intő jelek (rossz helyesírás pl.), mert úgy vagyok vele, egy próbát megér, kit tudja, lehet ő az igazi, meg hát ismerkedni akarok, azért regisztráltam fel.


Ha meg rám írna valaki, akkor természetes, hogy visszaírok, mert nem vagyok egy utolsó tuskó, tapló paraszt.


Annyi is elég lenne, hogy "bocs, de nem érdekelsz". Vegyük már emberszámba egymást!



2023. ápr. 21. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Másold be pár kezdő üzenetedet és megmondom neked tesó.
2023. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Kinek van ideje napi 20 üzenetre válaszolni? Még ha mindegyik offos akkor sincs rá idő, nem hogy ha még egy-kettővel nekiállsz chatelni.


Na meg ki akarja aztán hallgatni az esetleges szidalmazást meg magyarázatkövetelést?


Továbbá a válasz nélkül hagyás is egy válasz, elég egyértelmű.

2023. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De akkor minek kedvel be a szerencsétlen?
2023. ápr. 21. 18:23
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Az én férjem már évek óta nem válaszol semmilyen üzenetre
2023. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
sehol sem írnak vissza
2023. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha match volt, nem ertem. De ha nem volt, persze hogy folosleges.
2023. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Mutasd mar a nyitoszovegeidet. Hihetetlen, hogy vissza tudsz kerdezni, de nem birod vallalni a fantaziatlan tucat inditasaidat.
2023. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
mi az , hogy intő jel pl:helyesírás?
2023. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Hát a férfiak sem jobbak ugyan az mint nőknél, sokszor írnak vissza írok majd többet nem reagál, eltűnik kb mindenhol így van ez.
2023. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Azt én se értettem soha a Badoo-ban, hogy jóval gyengébb nők vannak rajta, mégis több lájkom volt Tinderen.

De közben meg amikor egyszer Badoo-n asszem vásároltam valami hosszabb távú kiemelést vagy mit (véletlenül), onnantól kb. örökre napi 10 lájkot kaptam. Utána meg egy jó idő után 0 lájkot kaptam a továbbiakban. Érted? :D mert én nem

2023. ápr. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!