Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Cigánylánnyal érdemes találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigánylánnyal érdemes találkozni társkeresőről?

Figyelt kérdés

Eléggé jól szituáltnak tűnik, meg a képein kék szemű (ami mondjuk lehet kontaktlencse is pl.)... de egy olyan faluból való, ami eléggé rossz hírű...

Alapvetően nem zavarna a származása, de nem akarom, hogy a "tesói" elkapjanak, meg ilyesmi...



2023. ápr. 22. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Ne foglalkozz vele, eleve csak a rosszat látod benne!
2023. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Az a gond, hogy a családja nem opcionális lehetőség, hanem ők vele együtt "járnak", ha ott él a közelükben. Tehát onnantól meg kell hívnod "a Tütyiéket (56 fő) meg "a Gagyiékat" (80 fő) mindenféle ünnepre, ráadásul neked is járni kell mindegyiknek a szabadulóbulijára, ahol a kultúrkörre jellemző dolgok történnek (bicskázás, üvöltő roma-mulatós, zsírban áztatott keksz fogyasztása)


Meg csak úgy a kocsmában 1-1 italra is meg kell hívni őket, kétszázast tarhálnak "aggyá' mán' rokon, verjem a szádba!", válás után a közös gyereketek minden költsége a tied, mert neki úgysem lesz bevétele, szakítás után pedig felkeresnek a tesók (102 fő + "a Tetű" és "a Trutymó"), hogy "te vagyol a hibás" (természetesen), és onnantól ők 8 napon túl ülnek, te pedig 8 napon túl gyógyulsz.

2023. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha hülye vagy, nyugodtan.
2023. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy az 2-es írja. A családja jár hozzá. Próbáld megtudni milyen a családja, ha olyan faluból van, valószínű hogy eléggé "olyan" a kultúrájuk. Én vigyáznék.
2023. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Figyu, bennem van egy vonó, de a cigány származású rokonaimmal évek óta nem tartom a kapcsolatot. Utoljára kb. 10-12 éve voltam náluk, kunyerált egy sort az unokatesóm, azt mondta, fülgyulladása van a gyerekének, nincs pénze gyógyszerre. Adtam neki, később visszamentem, kíváncsi voltam, hogy beadta-e neki. Éppen herbált szívott a gyerekszobában, ölében a fiával. Azóta nem állok velük szóba, Facebookon is le van tiltva mindenki. Szóval vannak ilyenek is, előtte csekkold le, hogy milyen. Az én esetemben biztosan nem lenne ilyen gondod.
2023. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%

🎶 🎶 Cigányoknál, menőbb lenni, megpróbálhatsz, de nem lehet 🎶 🎶


https://www.youtube.com/watch?v=07aZUiikzeg&t=2704s

2023. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Ismerkedj. Sose leszel maganyos meg uncsizni se fogsz.

😂

2023. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Ha kék szeme van, egészen valószínűleg nem cigány, de legalábbis nem "teljesen", ha ez számít valamit. Egyébként pedig, hogyha szimpatikus akkor nyugodtan találkozz vele.
2023. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha a hölggyel személy szerint nincs is semmi gond(a helyesírása sokmindent elárul), a család akkor is problémás lehet. Folytonosan megpróbálnak majd pénzzel lehúzni és ,,visszautasíthatatlan üzleti ajánlatokkal" bombáznak. Arról nem is beszélve, hogyha valami okból megromlik a kapcsolatotok elsőszámú közellenség leszel és utánad járnak(ilyenkor az sem megoldás, ha nem mész arra a környékre amerre ők mászkálnak mert ha nagyon akarnak keresni fognak).


Nem mellesleg a konszolidáltabb romákból is előjöhet az agresszív, ordibálós fajta cigány, ha valamilyen vitába keveredtek(de ezt ugye nem lehet tudni előre).

2023. ápr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Mindig rossz az ilyen kapcsolatok vége. De ha a csak amúgy normálisnak is látszik, benne is ott van a hajlam a “lehuzasra” , “ingyenélésre”.
2023. ápr. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!