Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30+ Férfiakhoz szólok! Tindere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+ Férfiakhoz szólok! Tinderes ismerkedés ilyen elvárásotok mellett hogyan?

Figyelt kérdés
Match után nem akartok beszélgetni komolyabban, felhozzátok 1-2 mondat után, hogy találkozzunk valahol. Nem gondoltok bele, hogy ezt megkapom egy nap min. 20-25 embertől? Ha mindre igent mondanék, akkor másból sem állna a napom, csak randizásból. Persze, értem, hogy nem akartok zsákbamacskát, foglalkoztat, hogy valóban úgy nézek-e ki, mint a képeimen, vagy csak ügyesen megszerkesztettem, filtereztem őket (nem, nem használok FaceApp-ot). Egyébként néhány mondat után szívesen belemegyek videóhívásba is, nem arról van szó, hogy bármi rejtegetnivalóm lenne. Engem azonban jobban érdekelne egy találkozó előtt, hogy milyenek vagytok, mit tartotok fontos értéknek, mik a jövőbeli terveitek. Ha ezek homlokegyenest eltérnek az enyémtől, akkor nincs értelme folytatnunk az ismerkedést. Alapvető információ tudása nélkül nem szívesen mondok igent egy találkozóra. Az meg végképp irreális elvárás, hogy 1 óra múlva legyek XY helyen, vagy megsértődtök, hogy másnap akkor épp dolgozom.

2023. ápr. 24. 13:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

Ez van,ilyen felszines lett a világ.

Dugni akarnak ,nem filozófálni.

2023. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
6%
Az a baj a nagy válogatósdival, hogy végül ugyis egyedül maradsz, mint mindenki.
2023. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
21%
Rendben, szia
2023. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jól csinálod, aki arra nem képes hogy 1 napot beszéljen veled előtte az komolytalan és szexet keres.
2023. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
5%
4 melyik nővel lehet egy napot beszélni?
2023. ápr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
19%
#4: Egy egész napot? :D Három üzenet után eltűnnek a csajok, pont a fentebb említett okból (20-25 plusz vetélytárs).
2023. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ugy csinald hogy betervezel 1 randit hetvegere es a jelenlevo aktualisakbol a legjokepubbet valasztod. Nem kell vegigbongeszned az osszes lehetoseget, hallhass a belso intuiciora.
2023. ápr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó aki komolyan ismerkedne, a Tinder felhasználók nagy része mindkét nemből szexet keres és ez egy remek szürő ha elötte beszéltek irtok pár napot, a többség erre se képes, ezektől 0 várható egyébként is
2023. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Soha, ismétlem soha nem léptem le szó nélkül, minden esetben megírtam, hogy úgy érzem nem egymást keressük, további sok sikert neki az ismerkedéshez. Ha valaki kéri, hogy fejtsem ki az okokat, akkor azt is megteszem. Bár ennek legtöbbször sértődés és különféle vulgáris jelzők a vége. Elsősorban kapcsolatot keresek, de ez nem jelenti azt, hogy mereven elzárkózom attól, hogy akár az első 1-2 randin legyen köztünk több, mint csók. Tapasztalatom szerint nem ezen múlik, hogy lesz-e belőle komolyabb. Úgy viszont nehéz, ha a másik nem akar kommunikálni, nem érzem rajta azt, hogy meg akar ismerni, csak a pncimra kíváncsi.
2023. ápr. 24. 13:39
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek veled Kérdező, én is jobb szeretek írásban kommunikálni, ha ott meg van az összhang, akkor van értelme egy találkozónak is. Eleve nehezen szánom rá magam találkozóra, szerintem praktikusabb ha írásban derülnek ki dolgok. Le lehet zárni normálisan egy ismerkedést, volt olyan, akivel távoli barátok is maradtunk, mert jól el tudtunk beszélgetni, de egyértelmű lett hogy nem egymást keressük. Ettől még értékeltük egymást, ez a része például pozitív. Én szeretek írásban is kommunikálni, szóval nekem például ez a része nem gond.
2023. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!