Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednétek olyan nővel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyan nővel aki hegedűművész- és tanár és társ híján ennek él? el tudnátok fogadni, hogy semmit nem tud a mai zenéről, csak klasszikus zenéket ismer és hallgat és nem is nyitott egyéb zenékre?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem. De ha most ennek láttán a lepontozás gomb felé mozdulnál akkor igen.
2023. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik, akkor simán.

32F

2023. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Nalam is fontos szerepet tolt be a zene, ugyhogy nem a valasz. De remelem ettol nem dolsz a hegedudbe.
2023. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Azzal szerintem semmi baj hogy a hivatásának él. Viszont az hogy egyáltalán nem nyitott semmi modernebb stílus iránt az egy elég merev személyiséget feltételez. Nem sok lazaság,spontaneitás lehet benne. Én amúgy azt nem értem hogy ha adott egy a zenével ilyen mélységekben foglalkozó ember akkor az hogy nem képes élvezni a többi igényes stílust? Elvileg ki kell hogy legyen nyílva a füle,sokkal jobban képes értelmezni azt amit hall akármilyen stílusban. Rengeteg zenei érték van a világon. Nem tudom hova tenni hogy valakit zenész létére ezek teljesen hidegen hagynak.
2023. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jó az ágyban akkor miért ne.
2023. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, eszembe se jutna, hogy ebből bármi kizáró ok legyen.
2023. ápr. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerkednék, mert van barátnőm. :-)

Komolyra fordítva a szót: soha nem volt probléma a zenei ízlés, és nem is értettem, hogy ez miért kéne, hogy baj legyen. Jó, persze, ha valami szélsőséges együttesnek lenne a fanatikus rajongója, az azért nem lenne szimpatikus, de ott sem a zene miatt.

Ráadásul ha valaki művész, az azért engem személy szerint le tud nyűgözni.

2023. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!