Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 50-es férfiak akik vonzóak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50-es férfiak akik vonzóak, azok hogy néznek ki?

Figyelt kérdés

Ebben a kérdésben jutottak arra a megállapításra a hozzászólók hogy 50-es férfiak között nincsenek vonzó férfiak, csak nagyon-nagyon ritkán.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Viszont állítják hogy vannak de tényleg nagyon ritkán.


Linkeljetek netről példa fotókat, olyanokat amik jól reprezentálják a nők szerint vonzó külsejű 50-es férfit.



2023. ápr. 26. 09:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
29%
Mint én. Kopasz, pocakos, lassú stb.
2023. ápr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
57%

El sem hinnéd, mikre képes a google XD


"hot 50yo men"

2023. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

# 2


persze.


De arra vagyok kíváncsi a hozzászóló nők milyen képeket gugliznak ide.

2023. ápr. 26. 10:00
 4/36 anonim ***** válasza:
"hot 50yo men" - ilyeneket
2023. ápr. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

# 4


majd kiderül. addig ez csak feltételezés

2023. ápr. 26. 10:30
 6/36 anonim ***** válasza:
16%

Hogy néznek ki?

Vastag bankszámlával:DDD Még ezt sem tudni manapság...

2023. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

# 6


tévedsz.


megmondták hogy nem számít milyen gazdag ha gusztustalanul néz ki

2023. ápr. 26. 10:42
 8/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, én ide kommentelő nő vagyok, ezért írtam, hogy milyen férfiakat tartok vonzó 50-esnek :D

4-es voltam.

2023. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
58%
Csak egy példa: az egyik kolléganőmnek a mackós alkatú 50-es pasik tetszenek, mindig is azok jöttek be.A másik kolléganőm odavan az ötvenes párjáért aki olyan magas mint Ő (tehát férfiként alacsony), szemüveges, de végtelenül figyelmes és humoros. Nekem alkatra a kb 180-185 cm magas férfiak tetszenek, pocak nélkül, sportos/elegáns stílusban öltözködve, és legyen haja. De természetesen mindez egy korban hasonló nőnek mellékes ha igazi párt keres, vagy már mellette van.Sokkal fontosabb,hogy figyelmes legyen, gondoskodjon a családjáról, és örül ha egészséges, nagyobb betegség nélkül.
2023. ápr. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

# 9


ebben a kérdésben:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


a hozzászólók undorító, fogatlan, szőrös, bűzlő hájpöffetegeknek írják le az 50-es férfiakat

2023. ápr. 26. 11:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!