Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki férfiként szinte semmilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki férfiként szinte semmilyen infot nem oszt meg a profilján, annak egyáltalán nincsenek komolyabb szándékai?

Figyelt kérdés
Nem vagyok felszínes nő, pusztán kinézet alapján senkit sem szeretnék jobbra húzni. Csak sajnos az a tapasztalatom, hogy a férfiak nagyon fukarul tesznek közzé bármilyen információt magukról, aki pedig igazán jól néz ki, az szinte borítékolhatóan semmit... és tényleg nem húzom jobbra, csak azért mert jó pasi, hiszen semmit se tudok meg róla. Óriási nagy dolog lenne legalább pár mondatban bemutatkozni?

2023. ápr. 26. 23:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem biztos, de tapasztalom szerint az a gyakoribb, amit leírsz. Előző három kapcsolatom is társkeresős volt, és nekik jól ki volt töltve a profiljuk. Biztos van kivétel is. Én no vagyok, nekem két kép volt fenn magamról és a nevem/korom, bár nem feltétlen kerestem komolyat:D
2023. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nőként más, én szeretem korrekt kitölteni a profilom, de minket akkor is kb. "Mindenki" jobbra húz, ha semmit se írunk magunkról. XD A legrosszabb, hogy még ránk is írnak, olyanok is, akiknek a profiljára rá se néztünk előtte. Én a tolakodást sem szeretem.
2023. ápr. 26. 23:08
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Számodra mi a komoly információ? Tehát hátteréről, vagy személyiségéről, film, zenei érdeklődésről írjon pl?

Férfiként nem írnék ki idézetet, vagy mélyebb dolgokat, pedig érdekel az ilyesmi, van véleményem, de ez fordítva is elsülhet szerintem.

Valamennyi infó nyilván kell, csak érdekelne, hogy számodra mi fontos?

2023. ápr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Alapvető érdeklődési körök például. Odáig általában mindenki eljut, hogy dohányzik-e, meg hogy akar-e gyereket, esetleg hogy a háziállatokkal hogy áll.


De érdeklődési köröket már sokan nem adnak meg.

2023. ápr. 26. 23:15
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Erre mondok egy példát: zenélés. Ez lehet vonzó is, de hallottam olyat is, akit taszított, mert ez bulizásról, haverozásról szólhat, vagy pedig arról, hogy az illető olyan szinten foglalkozik ezzel, mintha videójátékozna. Közben meg lehet, hogy nem. :) Erre mondom, hogy fordítva is elsülhet... mert lehet hogy csak hobbi, de lehet, hogy életvitelszerűen űzi.


A sport is ez, és sok más. Abban egyetértek, hogy infót kell adni, de van egy ilyen oldala is sajnos.

2023. ápr. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mármint olyan oldala, hogy lehet hogy a nő rosszra asszociál egy ilyenből, mert nem volt erről jó tapasztalata.
2023. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hm, ebben lehet hogy igazad van, nekem is vannak ilyen elemek a profilomban, bár jobb az őszinteség részemről. :) Hátő, jobbra húztam most 4 férfit, hátha legalább 1 beszélgetés lesz belőle.


Azért annyira nőként sem könnyű, pl: minket is simán ghostingolnak pasik, 0 érdeklődéssel beszélgetnek, stb.

2023. ápr. 26. 23:34
 8/23 anonim ***** válasza:
38%

Aki nem veszi a fáradtságot, hgoy bemutatkozzon, az valójában nem akar ismerkedni.


5ös, ez jogos felvetés. Deee nem muszáj egy szóval letudni a dolgot, simán oda lehet írni, hogy "hobbiszintű gitározás" és akkor máris nem kell találgatni.

2023. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Atlagosan nezek ki, irtam mar tobbfele bemutatkozot. Alig huztak be. Az emberek tobbsege kep alapjan dont, szoval sokan nem is faradnak feleslegesen a bemutatkozassal. A tobbseg alkalmazkodik az igenyekhez.
2023. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Jó, persze, a Tinder alapból arra van kitalálva, hogy kép alapján dönts. Persze vergődnek itt sokan, hogy milyen felszínes a ivlág, dehát ha egyszer ők használják a felszínesre gyártott appot akkor... nem a világgal van gond:D

namindegy


Alapvetően érthető az igény a tartalmas profilra, de a Tinder a felszínes ismerkedésre van optimalizálva, szóval ha tartalmasabbra van igényed, lehet platformot kellene váltani.

2023. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!