Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők szerint semmit se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők szerint semmit se számít ismerkedésnél a pasi egzisztenciája akkor miért veszik alapnak a nettó 500-700 körüli fizetést?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 30. 12:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
60%
Senki nem mondott szerintem olyat hogy nem számít az egzisztencia, max olyat hallhattál hogy nem ez az elsődleges szempont.
2023. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
58%

Pont azok a nincstelenek veszik ezt alapnak, akik soha életükben nem kerestek ennyit. Aki valaha megdolgozott a pénzéért, az tudja, hogy mennyi munka és tanulás eljutni a karrieredben oda, hogy ennyit fizessenek neked. Ugyanez igaz a saját lakásra is. Ha magad szeded össze az árát, pontosan tudod, hogy mennyi áldozatot igényel és nem vagdalózol vele, mint aki álomvilágban él.


Nekem legalábbis elég sokat kellett tanulni és melózni, mire megfizettek annyira, hogy megkapjam az 500 nettót.

2023. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
66%
Olyan nőkkel nem kell ismerkedni, ilyen egyszerű.
2023. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
67%

És te miért beszélsz “nőkről”, mintha csak egy homogén massza lennénk, kollektív tudattal és mintha csak ismernéd mind a cirka négy milliárdot személyesen?!

Nem veszem alapnak az 500-700 ezres fizetést, én annyit várok el a másiktól, amit én is tudok nyújtani. Szerintem nem nagy elvárás, hogy felnőtt férfi tudja magát gond nélkül fenntartani, esetleg félretenni havi x tízezret, ne pedig hónapról-hónapra éljen!

2023. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
71%
A ti fejetekben kitalált nők veszik alapnak.
2023. ápr. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
59%
A kérdésnem nincs alapja.
2023. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
65%

Ezt csak azok veszik alapnak akik soha nem is akarnak dolgozni, de a jó életet, a drága dolgokat elvárják. Meg azok, akik szintén keresnek legalább ennyit.

De a többség a kettő között van, és nem várja ezt el.

2023. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
34%
inkább az a kérdés, te miért nem várod el, hogy ennyit keressél?
2023. ápr. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
28%
Ki mondta, hogy nem számít az egzisztencia?
2023. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
21%

"miért veszik alapnak a nettó 500-700 körüli fizetést?"



Az enyem is annyi.... Marmint 4 havi egyuttveve :)



38F incel

2023. ápr. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!