Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 28 éves nő azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 28 éves nő azt mondja, hogy nem tudja, hogy szeretne e gyereket, akkor nem valószínű, hogy később akar ?

Figyelt kérdés
Én 33f vagyok és szeretnék, de ha ezt mondta a barátnőm pár hét ismerkedés után, akkor félek, hogy ez nem fog változni,meg,hogy nem gyermek centrikus.
2023. máj. 4. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy néhány év múlva kattan neki valami, és akar majd. De mivel egyikötök sem olyan fiatal már, én azt mondom, ne nagyon tervezzetek együtt, ha ilyen alapvető dologban másként vélekedtek, mert lehet, hogy nem változik a véleménye.
2023. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Ezt én csak az ellenkezőjéről tapasztaltam meg eddig 3x is.


Én nem akarok gyereket, ő sem akart, semmiképpen soha...aztán évekkel később még is akart mindegyik, valahogy mindegyikben megváltozott.

Általában akkor jött a változás mikor már összeköltöztünk rendeződtek azok a kérdések is, hogy hogyan fogunk élni mennyi fizetésből, mi várható a jövőben, szóval amikor már úgymond fix volt a kapcsolat.

2023. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem gyerekcentrikus akkor sanszos hogy nem akar majd. Te sem leszel már fiatalabb és ha te szeretnél gyereket akkor bizony ezen a kapcsolaton túl kell lépned és olyan nőt keresni aki biztos abban hogy szeretne e gyereket.
2023. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Simán akarhat még a jövőben, még mindig van 10 éve dönteni, de a helyedben nem alapoznék erre, ha te a közeljövőben tervezel családot.
2023. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy, tényleg bizonytalan. Azért ez nem olyan egyszerű téma, teljesen megváltoztatja egy ember életét, és nem lehet vissza csinálni. Sokan potyogtatnak gondolkozás nélkül, de egy értelmesebb embernek ezt komolyan át kell gondolni. És ez most talán durván hangzik, de neked pasiként könnyű akarni, mert ha bármi van, akkor lépsz le, amikor akarsz, max havi gyerektartást kell utalnod. 99%ban a nőnél marad a gyerek, ez azért nagy felelősség. Nem mondom, hogy te ilyen vagy, aki dobbantana, de ezt ő nem tudhatja, ha csak pár hete ismer. Ez egy 50-50 helyzet, vagy akar majd, vagy nem. Ha te mindenképpen akarsz, akkor át kell gondolni, hogy ilyen kockázatot vállalsz-e.
2023. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

28 évesen én sem akartam. Komolyan gondoltam, hogy nem.

Aztán megismertem a mostani párom, és végülis lombikkal lett gyerekünk. Vagyis határozottan megjött a szándék :)

Viszont nem általánosíthatunk, van, aki később sem változik ezen a téren. Akkor is vele maradnál?

2023. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Van olyan nő, akinél a párkapcsolat hozza meg a gyermekvállalási kedvet. Pár hét ismeretség alatt ezt nem lehet eldönteni.
2023. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha te akarsz, akkor ő nem a te embered.

Most beleszerelmesednél és évek múlva iszonyú vívódás után szakítanál? Ezerszer rosszabb lenne.

2023. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen sem akartam, 28 évesen sem akartam, 35 évesen se akarok. Nincs olyan dolog a világon, ami ezt megváltoztatná. A környezetemben a hasonlóan vélekedők kb 40%-a változtatta meg a véleményét 30as korára, a többiek nem.

Nem biztos, hogy változik a véleménye. Lehet, de semmi garancia nincs rá. Biztos, hogy a lutrira akarsz építeni egy ennyire kardinális kérdésben?

2023. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, te miért akarsz? Neki kellene vele foglalkoznia, ez nem fair.
2023. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!