Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért vagyok ennyire szerencsétlen a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Másoknak teljesen természetesen jön valahol legfeljebb 16-18 év körül az első kapcsolata, én meg itt vagyok 20 évesen gyakorlatilag zéró tapasztalattal.

Iszonyatosan el vagyok keseredve, rengeteg helyen próbálkoztam, de valahogy mindegyik ismerkedésnek kudarc lett a vége. Összesen 3 randim volt. Egyik sem sikerült rosszul, de utána 2 lányról kiderült, hogy barátjuk van(amiről semmit sem tudtam) és gyakorlatilag full átvertek, a másik lány szintén elég érthetetlen ok miatt lekoptatott pár héttel az első randi után. Nem gondolom, hogy ocsmány ronda vagyok. Beszélgetést is képes vagyok fenntartani, még csak azt sem lehet rám mondani, hogy unalmas lennék. Egyszerűen nekem maga a lehetőség nem jön, hogy egyáltalán megismerkedjek valakivel, akivel tényleg megvan közöttünk az összhang és nem is ver át szemét módon semmivel. Fogalmam sincs mit csináljak, közbe ismerősök közül is a fejemhez vágják, hogy mekkora lúzer vagyok emiatt, hogy 20 évesen nem volt egyetlen kapcsolatom sem.

Fogadjam el ezt a helyzetet, vagy mi mást tehetnék?



2023. máj. 4. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Én azt mondom várj és ne keresd. Akkor a legjobb ha véletlenül talál rád amikor nem is gondolnád és ha van is vmi ne gondolj nagyon sokat bele, először legyél türelemmel és ne azért legyél valakivel mert mások tuszkolnak vele. Hanem azért mert te akarod majd azt a lányt. Nem lehet minden lányt egy kalap alá venni, mert mindegyik különböző és csak az fog megfogni igazán (annak a belsője) akihez passzolsz igazán. Viszont ha sikerül találni valakit (mert úgy is sikerül) akkor viszont együtt kell dolgoznotok a kapcsolaton neked és neki is hogy minden jól menjen. Egy kapcsolat kompromisszumon, türelmen, kitartáson, odaadáson, tiszteleten és sok szereteten múlik.
2023. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
Pl ha vallig ero gondor hajad van fiu letedre,akkor azt vagd le hajnyiroval 2 mm-esre.
2023. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Nekem úgy tűnik, hogy nagyon rágörcsölsz a témára. Nyugi, 20 évesen még ne aggódj! Elég lesz majd akkor, ha 30 leszel.

Nem érdemes magadat másokhoz mérni, mert nincs 2 tökéletesen egyforma ember, ugyanolyan feltételekkel.

A lenézős ismerősök véleményére meg ne alapozz! Ha csak olyan ovis módra tudnak fikázni, de konkrét tanácsokkal már nem képesek ellátni, akkor ők sem jobbak semmivel.

Nekik lehet, hogy van barátjuk/barátnőjük, de az is lehet, hogy pl. 1 hét múlva szakítanak vele. Gondolom, hogy nem esne jól nekik sem, ha le-lúzereznéd őket egy ilyen eshetőség következményeképp.

Én is csak azt tudom javasolni, hogy először a fejedben rakj rendet! Ha ezzel megvagy, akkor már kicsit több esélyed lesz.

2023. máj. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

1-essel nem értek egyet, az első mondatával. Hogy ne keresd, meg véletlenül talál rád. Tudom miért írta, mert akkor elvileg nem görcsölsz rá annyira.

De férfiként ha nem nyomulsz ezerrel a nőkre, nem adod a nagy macsót, esélyed sincsen sajnos, kivéve ha nagyon jól nézel ki alapból. Vagy hatalmas szerencséd van.

Tapasztalatból írom sajnos, nem akarom hogy olyan helyzetbe kerüljön,mint én.

Én is azt hittem, majd jön valaki csak úgy random.

Aztán elkezdtem nagy erővel hajtani a nőket, kb. annyi idős voltam én is, mint ő most.

Mindennap voltam valamerre haverokkal, nagyon sok embert ismertem.

Ezt sok sok évig csináltam, és még így sem jött össze semmi érdemleges. :/

Tudom, nem vagyok egy jóképű gyerek, nagy izmokkal.

De akkor is... Én is hittem a csodában, de nem jött el soha.

Azóta meg munka ezerrel, hétvégén néha ha nem a saját háztartást kell vezetni, akkor nagy ritkán eljutok 1-2 helyre, néha már egyedül is elmentem, vagy haverokkal, tesómmal.

Utána szinte minden haveromnak összejött valaki, és szinte már csak a barátnőjükkel/feleségükkel vannak, alig lehet bárkit is elrángatni bárhova.

Félreértés ne legyen, nem eltántorítani akarlak, csak a valóságot vázoltam.

Remélem soha nem kerülsz abba a helyzetbe, mint én és összejön ténylegesen neked valaki. :) Ne legyél olyan balek, mint én. Bár igazából már most se vagy az annyira, mint én most :D


Egyáltalán nem vagy lúzer, fel a fejjel, és hajrá. Próbálkozz minél többet minél több helyen, és összejöhet simán neked. :)

31/F

2023. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%

Szomorú helyzet, de jellemző. Ahogy a dolog megítélése is.

Ha körbenézek a környezetemben, van egy csomó tök jó arc, átlagos srác, akik esetleg tartalmat is adnak és el is várnák. Na, hát nekik nem igazán jön össze a barátnő dolog. Eleve, ahogy te is, ők is rossz lányokat fogtak ki általában. Ez van, lehet itt naponta mentegetőzni, de rengeteg gáz csaj van és a fent leírt jellegű srácokra kevés lány vágyik.


Mit tehetsz? Légy feltűnőbb. Légy extrémebb.Egyből ugrani fognak. Sose más legyen az első, mindig magad.

2023. máj. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
4-es én az egyes vagyok korrekten jegyezted meg az érved és van benne igazság a tiedben is. Kérdező kicsit azért mutatni kell a domináns (ha jól értelmezem) énedet. Általában a nők olyan férfire vágynak akik mernek de ne legyél egy tuskó ebben is megkell találni az arany-közép utat. Merj lépni te is attól hiába mondtam fent hogy várj de igazából ott is lépni kellesz ha megtalál, csak arra kell vigyázni hogy ne lépj át a ló túlsó oldalára. Hogy minden csaj az enyém.
2023. máj. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

5. Úgy tudtam, hogy előbb -utóbb lesz ilyen komment.



Szerintem a kérdező elsődlegesen a külsőt nézhette, ha ilyen lányokat talált.



Vannak normális lányok, bőven. Az már másik kérdés, hol vannak. Vannak, akik nem annyira társasági emberek és nem járnak nagyon el sehová. Lehet ez is például.

2023. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem néztem elsődlegesen a külsőt, kifejezetten kerülöm az agyonsminkelt tinilányokat. Egyszerűen csak át lettem verve, normális lányt meg valami miatt nem találok.
2023. máj. 5. 18:26
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
8. Hol laksz? Milyen helyeken ismerkedsz?
2023. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az lényegtelen, hogy hol lakom, de nincs igazán nagy város a közelbe, szóval valamennyire ez is nehezíti a dolgot. Az esetek nagyrészében inkább neten ismerkedem, valamivel komfortosabb, mivel introvertáltabb típus vagyok. Már kb mindent kipróbáltam. Fb csoportok, társkeresők, beszélgetős oldalak, appok, snapchat, instagram stb. Semmi nem működött.
2023. máj. 5. 21:12
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!