Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem helyes alacsony jövedelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem helyes alacsony jövedelmű férfiaknak hogy lehet egyáltalán nem csúnya, vékony barátnője?

Figyelt kérdés
Kormányablakban vagyok ügyintéző, több férfival dolgozom kormányablakban, ahol dolgozom ezek a férfi kollégák nem helyesek és átlagban olyan 240 - 250.000 a nettó jövedelmük és szinte mindegyiknek van barátnője... oké hogy nem az a modell nagyon csinos lányok, de teljesen átlagosak, egyáltalán nem elhízott párjuk van
2023. máj. 5. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Úgy, hogy a párkeresésben a külső csak egy faktor a sok közül, ka kereset meg meg kb egyáltalán nem faktor.
2023. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem a kérdést...
2023. máj. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Hany evesek?

Van ismerosom kormanyablakban. Hat,elmondasa szerint naluk nagyon nem ez a helyzet...

2023. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
30 - 35 körüliek, miért mi a helyzet náluk?
2023. máj. 5. 16:05
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Párkeresésben nem a fizetés összege számít, hanem hogy tud-e bánni a pénzzel, képes-e önállóan megélni.

Hiába keres egy férfi havi nettó 800ezret, ha hó végén csak 30ezret tud megtakarítani mert kifolyik a keze közül a pénz, ráadásul önfenntartásban a vajaspirítós és a körbehugyozott WC a maximum amit ki tud hozni magából. Egy olyan férfi aki havi 250et keres, hó végén eltesz 10ezret és kamatoztatja, illetve képes főzni magára és tisztességesen háztartást vezetni, köröket ver az előbb említettre. A nők jobban is szeretik az ilyen férfiakat.

2023. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon specifikusan kell keresni nőt. Pl. ugyanannak a hobbinak a megszállottja, vagy annyira nagyon vallásos, mint te. Ezek csak példák a megértés végett. Akkor nem a pénzen lesz a fókusz, hanem az összeillésen.d
2023. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Tehát átlagos pasik átlagos barátnőkkel. Hol itt a bibi?
2023. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem van olyan ismerősöm, aki bár jóképű, sportos pasas, de még a tiédnél is alacsonyabb jövedelmű, lusta, megbízhatatlan, dohányzik, néha drogozik is, otthoni körülmények között rendkívül igénytelen tud lenni (fürdetlenség, zsíros haj, stb.), plusz még beteges éjszakázós is, közben egy feltűnően nőies, kecses, komoly, elköteleződni vágyó, személyiségre egyéniség nővel van együtt. Simán ruhamodell-pozitív a csaj, tökéletes alakkal és szuper passzentos, stílusos, csajos öltözködéssel. Nem, nem a véletlen műve volt, már a sokadik kapcsolata, egyedül szinte még nem is láttam, csak normális, csinos nőkkel (bár nem mindegyik tetszett közülük, de voltak köztük nagyon jók is). A csávó meg egy bohóc, alkalmatlan bármiféle közös életre, tervezésre (anyagilag is), aztán tessék. Persze panaszkodik rá a nője folyton, mert nyilván tudja, hogy nincs rendben a srác, de közben mégis úgy rá van tapadva, mint a mágnes (ahogy a korábbiak is), eszébe sincs lelépni mellőle, sőt el se tud képzelni mást maga mellé. Azt mondta ha szétmennének, lehet örökre egyedül maradna. Igaz, a srác maga is egy egyéniség, talán ezért (is) tudja az ilyen nőket felszedni.
2023. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

#5 Érthető, meg szép amit írsz, na de ezt a süket dumát...Azért basszus de, számít ki mennyit keres.Mert igenis van az az összeg, ahol egy albérletben nem lehet kijönni rendesen(sehogy) egy fizetésből, pedig nem elherdálja az ember, csak alig keres valamit.

Azzal nem kell jönni, hogy minek lakik albérletbe, mert nem lakhat mindenki anyánál meg ingyen munkásszállón, vidéken meg nem divat a szobabérlés, vidéken is drága a lakásbérlés(pláne a fizetésekhez, munkalehetőségekhez képest).


10 000Ft-ot meg nem lehet sehogy érdemben kamatoztatni, mert az egy lóf*sz összeg.

2023. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9, azt írtam, hogy képes önállóan megélni. Ez a szempont, nem pedig az erre szánt összeg.

Van ismerősöm aki megél havi 230ból úgy, hogy még gyereket is nevel közben. Szűkösen vannak, én sem tudom hogy cisnálja, de incs adóssága. Az albérlete nyilván nem 150be kerül havonta.


10ezer valóban nem nagy összeg, de 10 hónap alatt az 100ezer. Jelenleg az évente hoz 15ezer kamatot, azaz másfél hónapnyi megtakarítást. Stb... Nem ebből lesz palotája az embernek, de több, mintha valaki elverné és annyi.

2023. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!