Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoktól/nőktől kérdezem: mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoktól/nőktől kérdezem: mi a jó indítás Tinderen és egyéb online platformokon?

Figyelt kérdés
Plusz kérdés: ha mindenre tőmondatokban válaszoltok, sose kérdeztek, nem érdeklődtök, nem reagáltok, csak ha kérdezek, arra is lassan és röviden, annak mi az oka, mit vártok? Nem volt izgalmas a téma, váltsak másra? Esetleg azt várjátok, hogy hosszabban, magamtól meséljek valamit, írjak magamról? Vagy valami izgalmas dologra vártok, hogy feldobjam, amire majd érdeklődtök?

2023. máj. 5. 20:24
A kérdező szavazást indított:
Adatlapra/képekre reagálva rövid egy kérdés/reakció, sima köszönésre nem reagáltok
Pár soros bemutatkozás
Elég egy köszönés, minden más körülményes és hosszú, idő sincs rá elolvasni
Valami izgalmas indítás, amit még soha senki nem próbált
25 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Plusz jobb, ha aktívan reagálgatok, ha alakult ki párbeszéd, vagy jobb, ha csak max pár óránként esetleg pár naponta válaszolok 1-2 sorban, mert ami ennél gyorsabb, az ijesztő és nincs rá idő.
2023. máj. 5. 20:27
 2/14 anonim ***** válasza:
En orulok, ha gyorsan valaszol a masik akar azonnal.
2023. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
"Magányosan ülök a Lexusomban... még a közelgő thaiföldi nyaralás gondolata sem villanyoz fel..."
2023. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
En szeretem, ha ir magarol par gondolatot. Ami fontos, hogy ne csak valaszolgasson, hanem kerdezzen, erdeklodjon. Akinel atmegy ilyen kikerdezesbe a csetelgetes, azt hanyagolom. Plusz ne 2-3 nap mulva valaszoljon, az kiabrandito.
2023. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egy sima sziara is vissza irtam, ha szimpi volt egy srác. Mindig volt kint egy kis bemutatkozasom, aki akart, arra tudott reagálni, sok témaindító lehetőség van ezekben. Aki csak simán köszönt az is rátért nem sokkal utána a bemutatkozasomra.


24N

2023. máj. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami nekem ultragaz inditas, az a smiley, barmilyen emoji. Azert ennel legyunk mar igenyesebbek.
2023. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#4 én mindig próbálok hosszabban reagálni (pár sor, mondat), nem csak kérdezek, de sokszor nem jön válasz semmire, kivéve, ha kérdezek. Amit írok, arra nicns semmi reakció, a kérdésre meg 2 szavas válasz jön. Ha nincs kérdés, nincs válasz sem. Nem tudom, ilyenkor miről kellene írni.
2023. máj. 5. 21:09
 8/14 A kérdező kommentje:
Adatlapra próbálok valamit reagálni általában. Ha volt egy utazásos képe, akkor arra (akár jártam ott, vagy valamit annak kapcsán), ha kint volt, bármi egyéb infó, akkor megpróblok arra reagálni (pl. milyen filmet látott utoljára, ha filmkedvelő), de egyesek szerint ez hülyeség. Én meg már nem tudom mi a jó, amire jön válasz is.
2023. máj. 5. 21:13
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

Azért beszélnek így veled a nők, mert leszarnak.

Azért szarnak le, mert nem vagy jóképű.

Ha jóképű lennél, bármilyen szar dumával érvényesülni tudnál náluk.

Sajnálom, hogy ezt tőlem kell megtudnod ☺️

2023. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Szeretem a pár soros bemutatkozást. Amikor megkapom én is küldök és akkor elindul a kommunikáció. (Ami akkor marad abba, ha 2-3 nap után sem követi telefonhívás.)


Érdemes olyan beszélgetésekbe időt, emergiát fektetni ami kétoldalú. Ha tőmondatos, két szavas valaszokat kapsz, az nem az. Ezek az ismerkedések így is, úgy is kudarcba fulladnak, hiába dobsz be számodra izgalmasnak hangzó témát.

2023. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!