Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy 2 éve egyedül élek, és a szakítás óta(a partner dobott) nem tudok emberekkel kapcsolódni, pláne társkapcsolat céljából?( nincs szemkontaktus lesütöm a szemem , nincs önbizalom, életenergia minimumon,munka február óta csak alkalmi)

Figyelt kérdés
mit tegyek?már voltam szakembernél ez végett, abba kellett hagynom(pénzügy miatt)

#kapcsolat #kapcsolódás #párkapcsolat újra
2023. máj. 6. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mintha szégyellnéd magadat, vagy a helyzetedet. Rendezned kellene magadban az előző kapcsolatoddat (miért dobott, mit tettetek/nem tettetek egymással, mit kellett volna másképp tenni, mit tennél másképp, mit tanultál belőle, stb.), és ha ezeket rendezted magadban, kvázi meggyászoltad, akkor tud lenni új kapcsolatod.
2023. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Hasonló a helyzet másfél éve. Eljárok szórakozni haverokkal, barátokkal és majd remélem lesz valami. Nekem az is nehezíti, hogy háziállatom van, ami ismerkedesnél negatív sokszor és hajlamos vagyok erre is rágörcsölni, hogyan lesz a jövő ebből a szenpontból is. Valahol abban bízok, hogyha rátalálok az igazira, akkor a mesés érzés lesz. 34F
2023. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Lőjjél magadról pár jó képet és tedd fel Tinderre, aztán jönni fognak a nők tömegesen és megoldják a pszichológiai problémáidat is... Ja hogy nincs match?


Akkor tudom javasolni a discord incelfórumot, vagy akár olvasd végig a kérdéseket ezen az oldalon is. A napi bluepill adagnak vége, üdv a gulágban.

2023. máj. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni. Mindegy mit. Lehet ez akár egy futás vagy egy otthoni edzés Rubint Réka, Bíró Ilona bárki videójára. Hetente háromszor min. 45 perc. Frissítőleg fog rád hatni. Utána nézd meg miért érzed kevesebbnek magad. Másokkal is megtörtént, hogy elhagyták. Feldolgozták, begyógyultak a sebek, ma már boldogok. Nem vagy egyedül.
2023. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!