Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet találkozni azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet találkozni azzal a sráccal, akivel csak szex volt köztünk? Nem gáz ha találkozora hívom?

Figyelt kérdés
Mármint más városban élünk( emiatt nem is lett köztünk akkoriban több), de most úgy alakult, hogy megyek abba a városba, ahol el.
2023. máj. 7. 23:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanugy csak szex lesz koztetek, ha neked ez kell akkor talalkozz vele. De tobbet ne varj.
2023. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
ha szex a cél, akkor miért gáz?
2023. máj. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
42%
Hat ha nem keresett akkor oka volt..
2023. máj. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Szokott keresni. Mármint néha-néha ír.

Két hónapja találkoztunk utoljára, viszont múlt hét hétfőn rám írt hogy hogy vagyok.

Eddig mindig ő volt az aki keresett.

Mondjuk most legutóbb(szerdán) én írtam rá mert szülinapja volt és felköszöntottem.

2023. máj. 7. 23:47
 5/25 A kérdező kommentje:

#1 De ő nem fogja gáznak tartani?

Nem fogja azt hinni hogy csak le akarok vele feküdni?

2023. máj. 7. 23:50
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
De, valószínűleg azt fogja gondolni.
2023. máj. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet gondol ilyeneket, de nem hiszem, hogy degradálóan. Már ha normális a srác. Amíg megvan a kölcsönösség, helyén van kezelve a dolog (azaz hogy nem lesz több belőle), addig rendben lesz ez a helyzet. Tehát nem olyan csúnya dolog csak szexért összejárni valakivel, mint ahogyan azt a társadalmi elvárásokból ismerjük. Nyilván nem kell hangoztatni, ha van egy szexkapcsolatod 😃 de érted... szinglik vagytok, élvezitek egymás testét. Szerintem ez teljesen jó.


Szóval inkább az lenne gáz, ha pl te csak szexet akarsz, ő viszont többet gondolna bele. Ha mindketten csak szexként vágtok bele ebbe a találkozóba is, akkor nem lesz csalódás.

2023. máj. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha írogattok oda-vissza, akkor nyilván kíváncsiak vagytok még egymásra. Írj rá simán, találkoztok aztán lesz ami lesz.. nincs abban semmi ha lefeküdtök mégegyszer. (Persze ha szinglik vagytok)
2023. máj. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De ami még zavar az, hogy ő meg se említi vagy szóvá sem teszi azt, hogy esetleg találkozzunk.
2023. máj. 8. 06:08
 10/25 anonim ***** válasza:
Mert nem akar, vagy azért, mert nem egy helyen éltek. Szexben lehet benne lenne, de még az sem biztos, főleg akkor, ha megunt téged, másokat hajkurászik, vagy barátnője van. Többre mint szex amúgy ne is számíts.
2023. máj. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!