Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki csak egy portás 300...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki csak egy portás 300 ezer nettóért annak milyen típusú nőre van lehetősége?

Figyelt kérdés
Van neki egy vendéglátós szakmája és érettségije is. Igaz tudjuk hogy diploma nélkül mindenki fogyatékos. Legalábbis mindig erősen ki van ez hangsúlyozva. Meghúzva egy képzeletbeli határ és ki előtte ki utána van. Én még egy diplomás nőtől sem halottam hogy egy szinten emlegetné magàt egy takarítóval , postással vagy egy biztonsági őrrel.
2023. máj. 8. 06:02
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
68%
Ezek nyugdíjas munkák. Nem véletlenül. Aki itt tart azzal nem az a baj h ne lenne diplomája, hanem ez
2023. máj. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
Hol keres a portás 300-at? Érdekelne egy ilyen meló engem is...
2023. máj. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

1,


Miért nyugdíjas munka? Részletekbe ne menjünk bele de eléggé fárasztó 24 órákat ébren lenni már alapból.


Viszont most beszélhetnénk akármelyik másik egyszerűmelós munkáról. Írhattam volna hogy sofőr , betanított gyári melós , eladó az aldiban stb. Ugyan az vonatkozik ràjuk is a diplomás női szemszögből. Mindenki értéktelen aki valami oknál fogva nem tanult tovább érettségi után.

2023. máj. 8. 06:10
 4/42 A kérdező kommentje:

2.


Budapesten


És ez a legrosszabb fizető cég. 240 óra x 1300 Ft.

2023. máj. 8. 06:11
 5/42 A kérdező kommentje:
Egy csinosabb fajta (vékony) 30 as nőre így lehet esélyem? Vagy csak az fog dönteni az én külsőm milyen? És ha ok neki akkor szex lehetséges, de kapcsolatot nem kezdenének portással? Hiszen vékony szép nők előtt nyitva az ajtó a gazdag és diplomás ferfiak előtt is? Akkor miért választana egy portást?
2023. máj. 8. 06:18
 6/42 anonim ***** válasza:
68%

Olyan nőt, amilyet a kinézeteddel és a személyiségeddel tudsz fogni, mert aki portásként összejön veled, annak nem a munkád fog számítani.


Ja és a portásokról az van a köztudatban, hogy minimálbért keresnek. Nekem van egy portás ismerősöm, aki általános iskolában portás és ő minimálbért keres. Tehát valszeg még annyit sem gondolnak rólad, hogy a 300-at megkeresed.


3. Mert csak ülni kell, közben telefonozni/tévézni/számítógépezni és néha köszönni vagy segíteni embereknek.

2023. máj. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

6


Eltudnám viselni ezt a kényelmet amit írsz de én sosem találkoztam olyan munkakörülménnyel portásként ahol lett volna TV, számítógép (saját használatra ) vagy ne keljen 2 percenként valamiért kimenni és felállni. Ne lett volna ejjeli ellenőrzés basztatás hogy véletlen se aludjon az ember.

2023. máj. 8. 06:37
 8/42 A kérdező kommentje:
Amúgy a munkahelyemen is azt látom (mert vannak itt párok is) hogy akinek van nője az általában nem egy hétköznapi melós és vékony is férfiként. Max 70 kg. Én meg sajnos az évek alatt eléggé felszedtem és pocakos lettem. Szóval ez is nehezíti a pártalálást tuti. Főleg hogy nekem is a vékony nők a vonzók.
2023. máj. 8. 06:43
 9/42 anonim ***** válasza:
88%
Amíg pénzben méred a nőket addig soha nem lesz barátnőd.
2023. máj. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
8. Akkor fogyj le. Ne egyél egészségtelen szar kajákat és járj el sportolni, edzeni, futni.
2023. máj. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!