Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők 40-50 év körül tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők 40-50 év körül tényleg sokán már fenék és mell fotókkal ismerkednek?

Figyelt kérdés

Facebookon egyik túratárs csoportban ami egyben ismerkedési csoport is, egyik 50 éves férfi írta ki, a hölgyekhez szólva, hogy köszöni szépen a sok mell és fenék fotót, és sok nagyon vonzó van, de azért ezen felül még jó lenne ha bemutatkoznának és írnának valamit.


Nekem komolyan megdöbbentő ez, én azt hittem csak férfiak ismerkednek dick pic módszerrel.



2023. máj. 8. 16:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Hát írj rá erre a fazonra és kérdezd meg.
2023. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is hihetlen, de sok minden belefér már a mai netes világba.
2023. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

# 1


hát már leírta.


Azért kérdezek rá itt mert kíváncsi vagyok más is meg tudja e erősíteni. Mert furcsának tűnik.

2023. máj. 8. 16:49
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Már nem érnek annyit idősen a nők, ezért ilyen módszereket is bevetnek…
2023. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
Tényleg nagyon le vagyok maradva. Ma ez a "trendi"?:D De most komolyan.
2023. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
5+ Normális nő sosem küld sem fenék, sem mell fotókat senkinek. Ennyi idősen itt tartani, az már tényleg a legalja.
2023. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

# 4

# 5

# 6


ez egy kifejezetten túrázós, természetjárós csoport.


Az ilyen hobbival rendelkező nőknek lehet ilyen megkattanásuk?


Vagy nem valószínű az összefüggés?

2023. máj. 8. 16:56
 8/19 anonim ***** válasza:
21%
Nem valószínű. Szerintem inkább általánosságokban a nőkre jellemző. Márt mint aki felvállal ilyesmit. 4
2023. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%
7 Az ilyen nőkre szokták mondani, hogy lábtörlő, és átlag alatti, mindenki kapcája. Ahhoz már egy "szintnek" meg kell lenni, hogy egy valaha nő idáig vetemedjen. Ezek már csak korcsok. De nem nők. 40-50+nem idős még bőven nem. Persze a 20 évesekhez képest igen-ez tény. De akkor is a legalja már az ilyen. Gyakorlatilag tök mindegy kinek, csak széttehessék a lábukat.. Gyomorforgató. Komolyan.
2023. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Ez túlzás...én alig-alig találkoztam ilyen nőkkel túrás csoportokban.
2023. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!