Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segítene az inceleken egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene az inceleken egy Incel Támogató Szolgálat?

Figyelt kérdés

Mondjuk jófej alfahímek és chadek összegyűlnének, és vállalnák, hogy egy-egy incelt a szárnyuk alá vesznek, és elviszik őket csajozási körútra, hogy az incelek lássák, mitől döglik a légy, és hogy kell helyes pipiket felcsípni. Közben bátorítanák a mentoráltjukat, és a nőknek propagálnák az incelek értékeit.


Képzeljétek el a szituációt, ahogy egy incellel a társaságában odaállít elétek egy halállaza alfa csávó, a telefonjáról elindít egy laza kis beatet, és rárappel:


"Nem vagyok én dilinyós, és nem kell nekem flepni,

Amit mondok neked bébi, meg fog téged lepni.

Részed lehet csajszi mindjárt mindenféle jóban,

Szerepelhetsz most az incel pártaláló show-ban!


Jó pasi, bár kissé mulya, és egy kicsit incel,

De agyában a processzor egy madafaka Intel!

Ne hívj ki rá rendőröket, kommandót és TEK-et,

Még ma este bedönti a teljes sex marketet!


Bomba csajért teper ő, hogy kilóg már a bele,

Legyél bevállalós hát, és randizzál most vele!

Ő lesz az az incel, akit senki meg nem lincsel,

Esténként az ajtaján sok bomba csaj kilincsel!"



2023. máj. 11. 09:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Uncsi.
2023. máj. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5%
A baj a nők elvárásaival van. Azzal kéne foglalkozni.
2023. máj. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Kérlek írd meg privátban, hogy milyen válasz lenne számodra kielégítő, mert látom addig teszegeted fel az ilyen meleg nyomi kérdéseket, amíg olyan választ nem kapsz...írd meg kérlek, aztán bemásolom ide, ha akarod szó szerint, ha szeretnéd átfogalmazom kicsit, hogy olyan legyen, mintha én írtam volna, és akkor megkapod amire vágysz, cserében megigéred, hogy egy éltere eltakarodsz innen erről az oldalról. Deal?
2023. máj. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Akkor sem segíthet rajtatok semmi, ha mindennap megkérdezed..


Mondjuk ha ezt az energiát valami értelmesbe fektetnéd az lehet hogy segitene..

2023. máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Van ennél is lejjebb? Csak mert szerintem már nem.

Aki ilyennel állna elém és próbálkozna be, azt már a szánalmasan kínos mondókája első néhány sora után kiröhögném és illedelmesen elsétálnék. Annál értékesebb az időm, semmint hogy ilyen kreténekre pocsékoljam.

2023. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Ne hasznalj ilyen gyökér xar szavakat h felcsipni meg pipiket, megértetted lekvár?
2023. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2%

4! Akkor más írná ki ezeket a kérdéseket nyugi, nekem is lenne épp elég munícióm, meg még rengeteg sorstársnak, csak ha kiírják mások, akkor elég, ha megtaláljuk.


üdv.

egy incel

2023. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk jófej alfahímek és chadek összegyűlnének, és vállalnák, hogy egy-egy incelt a szárnyuk alá vesznek"


Semmi ertelme nem lenne, egy incel attol incel hogy semmilyen modon nem nyitott a fejlodesre

2023. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Halálra röhögném magam, majd mindkettőt elküldeném a halál f....ra.
2023. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Miiiiii?

Dehát az incelek tudnak csajozni, csak a nők elvárásai miatt ez nem talál be! A chadeknek nincs mit tanítania egy incelnek, hisz az igazi black pilled incel az Abszolút Valóság ismerője, őt ilyen bullshitekkel, mint megnyerő személyiség vagy önálló, tájékozott gondolatok, esetleg ebbe az évezredbe való szóhasználat nem lehet megtéveszteni!:D


Na de most komolyan.

Az incelek eddig arról papoltak, hogy pontosan tudják mi kell a nőnek... erre itt egy ötlet, hogy tanulni szeretnének a sikeres férfiaktól?

Hova tart ez a világ? Mi lesz a következő? Belátjuk, a melegek is emberek, vagy mi? Azért álljon már meg a menet, mindennek megvan a maga határa!:D

2023. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!