Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kisebb boltok eladónőinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisebb boltok eladónőinek menyien udvarolnak általában?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy pékség, cukrászda, kávézó…stb.

Gondolom nagy rájuk a kereslet, és zaklatásnak vennék, ha én is elkezdenék udvarolni valamiknek. De így van ez?



#eladó #zaklatás #bolti eladó #Munkahelyi udvarlás
2023. máj. 11. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Csak akkor nem zaklatás, ha jóképű vagy és tetszel neki. Minden más esetben ugyanazt csinálni zaklatás.
2023. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Ha jól nézel ki (semmi pocak) akkor van egy csöpp esélyed. De ha szarul nézel ki a hölgy meg vékony ; úgy nulla.
2023. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Abból le lehet venni, hogy hogyan néz rád, hogy sziázik vagy jónapotozik , én nem vagyok jóképű és folyamatosan jónapotoznak a nők miközben másik korombelinek előttem/utána meg sziáznak.
2023. máj. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Nekem fél év alatt talán hárman udvaroltak, de mindháromnak én küldtem "jeleket" előtte mert tetszik.

Akikre üveges tekintettel formuláris mosollyal meredek mint általában a vevőkre, a napi ezerszer elmondott "jonapotmibensegithetek"-kel azokbol senki nem kezdett el hajtani sem beszélgetni sem.

2023. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

En mindenkivel kedves vagyok, mosolygok. De ez nem jel... csak szeretnem ha visszajonne itt elkolteni a penzet, ha pozitv visszajelzest irna, elmondana masoknak is hogy itt mosolygos, kedves elado dolgozik.

Eddig 1x probalkozott egy srac, elutasitottam (csaladom van)

Es van egy aki folyamat flortol, de konkretan nem probalkozott be

2023. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
7 éve vagyok eladó és már volt pár udvarló, de mindet elutasítottam.. mondjuk ezekből kevés volt a normális ember, kb. 3-4, a többi csak barna bőrű munkás volt
2023. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem az ügyfélkörtől függ meg attól függ, mennyire sűrűn lakott településen vagy kerületben, területen van, mennyire népszerű helyen van a bolt, milyen emberek fordulnak meg arrafele, mennyire látogatott a bolt (kisebb bolt is lehet hájpolt, mert jó ott a kiszolgálás vagy kifejezetten finom az étel... és lehet olyan is, ami egy lepukkant pénzmosó, ahol megfordul naponta kb. 5 ember, és akkor sokat mondtam). Én pl. kis boltban dolgoztam 22 éves koromban, de népszerű fővárosi plázában... nem is voltam kifejezetten szép, volt túlsúlyom is, mégis heti szinten betalált valaki - az más kérdés, hogy a többségük olyan, akinek a vonzalma nem érdem (és nem, nem azt értem alatta, hogy ronda szegény, hanem hogy perverz papi, ronda, gyanús külföldi, csöves, büdös, bunkó stb).

Akkor érdemes udvarolni ilyen helyen nőnek, ha adott jelet - és az nem elég, hogy rádmosolygott, mert ez a dolga... annál picivel több kell.

2023. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!