Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha valaki kicsit füllent az életkorával kapcsolatban Tinderen?

Figyelt kérdés

Nem durva hazugságra gondolok, hanem 35->31 év (ráadásul férfi, vagyis a biológiai óra sem ketyeg úgy). A képek is frissek, vagyis a valóságot tükrözik (amúgy ismeretlenek 28-32 közé tippelnek).


Miért van erre szükség (szerintem)? Mert egyszerűen rengeteg nő (nem tinik, hanem a 26-33 korosztály) egyszerűen nem húzza fel eddig a csúszkát és így esélyem sincs...



2023. máj. 14. 14:09
A kérdező szavazást indított:
Ennyi füllentés még belefér
Nagyon gáz, ezután semmit sem hinnék el neki
39 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyen ember akkor is hazudik ha köszön.
2023. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne ilyen hazudós! 35 vagy akkor 35 !! Alatt ne gondolkozz
2023. máj. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
14%

Én megértem a kérdezőt, ez azért nem ugyanaz, mintha mondjuk letagadná, hogy gyereke van. De ettől még szerintem sem kéne csalni a korral.


Igazából rossz életkorban van a kérdező. Én megértem, hogy ezért próbál így taktikázni. Valószínüleg a jóval idősebbek, és nagyon igénytelenek találják be, ha a valós kort írja, mert nekik szerintük ő főnyeremény lenne a kora alapján - amiatt hogy fiatalabbnak tűnik. Inkább ezt tartom gáznak. Ezt az oldalát is nézzük a társkeresőknek!

2023. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
65%
Ha egy ismerkedésnél a nőről kiderülne, hogy idősebb, de jóval fiatalabbnak látszik, azzal nekem nem lenne problémám. Sőt, szerintem örülnék neki.
2023. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Rising Phoenix ***** válasza:
89%
Minden nő képes megítélni,hogy melyik korosztályban keresgél, akinek belefér a 35, az feljebb fogja tolni a csúszkát. Neked belefér fordított esetben, ha kicsit csal a profilján a nő? Csak pár kiló itt, csak pár év ott...
2023. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
88%
Gáz. Viszont az is tény, hogy nem igazán látni társkeresőn olyat, aki ne hazudna már az ismerkedés elején.
2023. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Nőknél azért más, mert ha az ember családot akar, akkor pl. 35 feletti terhesség esetén már menni kell genetikai tanácsadásra, valamint ott már évente meredeken csökken a teherbeesés esélye is. Igazságtalan, de ilyen ez a biológia...


Ha valaki a súlyával/magasságával vagy egyéb testi tulajdonságával kamuzik az rögtön kiderül, így nincs értelme. Ugyanígy gyakori a munkával vagy anyagi helyzettel való lódítás is (pl. a képen a BMW csak bérelt, vagy nem fogorvos, hanem asszisztens), de ezek is hamar kiderülnek.

Szintén előbb-utóbb kiderül a gyerekek/házastárs letagadása.


De az, hogy egy férfi nem 31, hanem 35 éves az csak akkor derül ki, ha elmondja vagy valamilyen iratába belenéznek. Ebben az esetben a hazugságot az igazságtól csak egy szám különíti el egy dokumentumban, de a gyakorlatban semmi jelentősége nincs (a fentebbi lódításokkal ellentétben).


Amúgy pont az a helyzet, amit a #3 írt. Sose volt gondom a Tinderen (amúgy csak tartós kapcsolatban gondolkodtam mindig, vagyis ritkán voltam fent). Tavaly nyáron volt olyan, hogy egy hónapban 10 randim volt onnan. Utána ismerkedtem egy nővel, de végül nem működött, így pár hónapja visszakerültem az appra. Most 2 hónap alatt 1 randit sikerült lebeszélni (de ott sem volt szikra). Jobbra húzásból is 20ad annyit kapok és elnézést a szóhasználatért, de minden téren kategóriákkal rosszabb nőktől. És mindössze annyi változott, hogy egy évet öregedtem...

2023. máj. 14. 14:51
 8/36 Kitana. ***** válasza:
69%

Nem csak az iratoknál bukik ki, hanem akármikor, amikor beszélgettek a gyerekkorotokról, simán lejön, hogy te nem akkor voltál annyi éves amennyinek mondod magad. Szerencsére a 2000-es évek elején elég sok változás történt 4 év alatt, szóval tök jól be lehetne lőni az alapján, mit mikor éltél át először. Az meg nem különösebben érdekelne, származik-e bármi kár a hazugságból, nekem nem kell olyan partner, aki szerint belefér, hogy itt-ott a saját érdekei szerint alakítsa az igazságot.

De köszi, majd ha szeretném használni a Tindert, ezentúl nem 35-re, hanem max 28-ra lövöm akkor be a felső határt. Ott még talán nem hazudnak.

2023. máj. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%
Gáz, offolnám utána a csávót.
2023. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
#8: épp emiatt tartunk itt. Mivel mindenki feltételezi, hogy kamuzik a másik, ezért aki őszinte az hátrányba kerül. Lehet, hogy nekem itt azért kell 35 évesen kamuzni, mert sokan 40 évesen kamuzzák magukat 35-nek. De ha ez általános lesz, akkor a 31 éveseknek is 27-nek kell kamuzni magukat és így tovább...
2023. máj. 14. 15:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!