Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 40 feletti férfiak valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40 feletti férfiak valóban jobban örülnének, jobban jönnének össze a 20 év körüli lányokkal, mint a saját korosztályában lévő nőkkel?

Figyelt kérdés
2023. máj. 20. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Egy dugásra talán igen. Komolyabb kapcsolatra nem. (40 feletti F)
2023. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Korombelinek sokkal jobban örülnék, mert ezt érzem fairnek, és mert szerintem ez lenne a normális. Már volt pár alkalom, amikor összejöhettem volna huszonévessel, és nem tettem, sőt én léptem vissza. Pedig sokkal jobban elfogadtak, normálisabban viselkedtek, mint a korombeliek. Az hogy külsőre fiatalabb, nekem annyit nem dob a dolgon, egy 40 körüli nő is nagyon csinos és vonzó tud lenni számomra. De ha így halad a dolog, hogy a korombeliekkel nem jutok előre, akkor lehet hogy fiatalabbat kell néznem. Viszont tényleg azért nem tetszik a dolog, mert más generáció, és a beszédtéma is kevesebb. Már néztem nálam idősebbet is, ott sem volt jobb a helyzet.
2023. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Koszmófészek
2023. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Az exem 47 éves és imádja a 23 éves lányokat. Ők is viszont. Hogy őt, vagy az életszínvonalat? Ki tudja? Ő felszínes, szerinte a 40+ os nő öreg hozzá.
2023. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

H*lye vagy? A lányom lehetne, ráadásul egy 20 éves nekem már nem színvonal agyilag. Értem én hogy a világ ma már mindent szexben mér, na de akkor is!


Egyébként a mai férfiak 80%-a már annyira ösztönlény és párhuzamosan primitív, hogy nekik az a lényeg hogy friss p*na jusson, kortól, külsőtől vagy bármiféle egyéb tulajdonságtól függetlenül.

2023. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
30 evesek is jobban.. a 25 evesek is..
2023. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit tapasztalok, hogy atlag plusz minusz tiz even beluli tartomanyban. Hasonlo kor, es tiz ev nem szamit. Tobb zavaro. Nincs semmi kozos.
2023. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

Ismerkednék szívesen, de csak barátság vagy laza kapcsolat lehet.


45/F

2023. máj. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8. Konkrétan az asszony mellett a laza dugás jöhetne egy lányod korodbelivel. Gondolom ehhez jól is nézel ki, igazi sármőr vagy! :D
2023. máj. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is. Kb kislány kategória.

Mindenképpen korombelivel tudom elképzeli, akár kapcsolatot, akár mást.

2023. máj. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!