Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg, hogy a tinder-en lévő edzős, tengerparton pózolós, borozós jócsajok mind kamu?

Figyelt kérdés

Nem létezik, hogy közülük ennyi szingli legyen. Főleg a 30 felettiek. Ha mégis, akkor vagy nagyon durván válogatósak, vagy mindig rossz döntést hoznak, ha újra és újra szinglik.

Egyik se jó, mert azt jelenti, nem haladnak előre mint társadalom, nincs elköteleződés, családalapítás.


Amúgy fb társkereső ugyanez, csak ott még az is ki van írva, hogy gyerektelen, és konkrétan a 30 felettiek többsége az.


SZóval arra tippelek, hogy ezek a tökéletes nőcik csak és kizárólag jó döntést hoznak, nem válogatnak, tehát valaki szórakozik velük és ellopván a képeiket instáról, regisztrálja "őket" tinderre. Akkor meg valakit sürgősen fel kéne jelenteni.


Nagyon csúnya világ jön így... 40 év múlva tele lesznek a nyugdíjas otthonok, de látogatni őket nem fogja senki. Már ha lesz, aki gondozza őket.


2023. máj. 22. 17:54
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem jól gondolod ezt. Én úgy gondolom, hogy amit ezeken a platformokon látsz az csak a kirakat, nem a valóság. Ezeknek a nőknek mindnek van hapsija, csak nyilván nem mutatják meg a nyilvánosságnak, hiszen akkor követőket vesztenének el. Rengeteg reménykedő balf@sz csak azért követi őket, mert azt gondolja, hogy szinglik.
2023. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Többségüknél nincs kint insta...
2023. máj. 22. 18:01
 3/54 anonim ***** válasza:
17%

Áh

Ők tök valósak. nyilván van köztük pár fake-profil meg spammer, de valósak hát.

Dehát na, mit vársz egy olyantól aki ilyen közhely-parádéval pózol és ezzel próbálja eladni magát? Az ilyen emberek nettó felszínesek. Igazából jó is, hogy így kirakják a profiljukra, mert így legalább az értelmesebb férfiak könnyedén el tudják kerülni őket.

Őszintén, ki a francnak kell komoly párkapcsolathoz egy ilyen hülye p*csa?:D Dugni jó lesz, persze - nyilván annak, aki megfelel az elvárásaiknak - de egyébként kirakat az egész, értelmes ember nem akar velük érdembne kezdeni.

Szóval nem véletlen, hogy annyian vannak és az sem, hogy egyes profilok olyan régóta ott vannak..


Egyébként az is árulkodó, hogy a saját bemutatásukra szánt mezőbe nem magukról írnak, hanem egy listát írnak azon feltételekről, hogy milyne pasi húzza jobbra őket.

Az ilyen csak bevásárolni akar, nem pedig ismerkedni.


Szóval adj hálát, hogy ennyire transzparensek és nyilvánvalóan kerülendők, megkönnyíti a dolgodat a válogatásnál.

2023. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:

3: ezt értem, de ugye gyakran van, hogy szép nőnek szép gyereke lesz. Ha ezek a szép nők nem hajlandók szaporodni, úgy kihalunk, mint a franc. Ez az, amit sajnálok.


Régen is voltak szép nők, csak a társadalom nem tette tönkre őket, megszülték, amit kell, és éltek. Ezek meg élnek, és esetleg szülnek, de inkább nem fognak.


Szóval amit sajnálok, az az elpocsékolás.

2023. máj. 22. 18:11
 5/54 anonim ***** válasza:
80%

Többségük valós, de két gyakori csoportba oszthatók, ami miatt szinglik:


1. Durván karrieristák, iszonyat magas elvárásokkal és ha valaki meg is ugorja a lécet, akkor is kb. megtűrt, örök másodiknak fogja magát érezni mellettük. Ezért a normálisabb hapsik gyakran odébbállnak.


2. Aranyásók, az idilli nyaralások, drága cuccok többségét vagy az ex fizette, és/vagy pedig 0 Ft a megtakarításuk, mert minden pénzük és idejük a tökéletesnek tűnő felszín fenntartására megy el...

2023. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
94%

PfffffXD

Hát ez jó nagy baromság volt, Kérdező.

De ha felteszük igazad van, akkor az is igaz, hogy a felszínes göykérnek felsznes gyökér gyereke lesz. Azaz ezek a csajok pont hogy jót tesznek a társadalomnak azzal, hogy nem szaporodnak.

2023. máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
95%

Ez a fake worry annyira cuki.


Kit érdekel, ha kihalunk?

2023. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
91%
Járok edzeni, voltam már tengerparton, ittam már bort, ezek miért olyan nagy dolgok? Gyereket nem akarok, ha meg nyugdíjas otthonba kerülök, lesz ott társaságom, lesz kivel beszélgetnem. Ha meg nem, az meg az én bajom lesz, de nehogy már azért szüljek, hogy valaki látogasson, amúgy meg látogathat más rokon, barát, szomszéd is. Ha meg valaki nem akar elkötelezödni sem, és csak lazább kapcsolatokat keres, ahhoz sincs senkinek semmi köze, válogatni is mindenki annyit válogat, amennyit akar, nem kell leállni valami nyomival, mert egyesek szerint családot kellene alapítani 30 körül.
2023. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
Már ezerszer leírtam, hogy fura, mikor azt hiszik, aki szép és nő, azt viszik és basszák, és neki smmi beleszólása nincs, hogy akar-e egyáltalán pasit.
2023. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
6: dédnagyapám, nagyapám alkoholista volt, apám alkoholista, akkor logikád szerint nekik nem is kellett volna szaporodniuk, de mégis lettem én és nem vagyok az. Tanultam a hibáikból. Örülök, hogy a gyerekeiket előre eltemeted...
2023. máj. 22. 18:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!