Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beteg vagyok és kezeltetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok és kezeltetnek kéne magam, ha még a háborúról is csak a felborult nemek aránya jut eszembe, és semmi mást nem tudok más szemmel nézni?

Figyelt kérdés

Azért szurkolok a háború eszkalálódásának, hogy végre egyenlítődjön már kifele a nemek aránya, ne legyen már végre ekkora férfitöbblet a fiatal korosztályban. Így egyszerűen nem jut barátnő rengeteg férfinak.

Örömmel olvasom, hogy több mint százezer férfi vesztette életét Bahmutnál, mert ebben is csak azt látom, hogy ezeknek a barátnői is felszabadultak és valahol meg fognak jelenni a társkeresési piacon. Ha Nyugaton akkor Nyugaton, bánom is én, legalább kevesebb Nyugati turista fog idejönni magyar nőt "lopni" magának a fránya nyugati fizetésével... tököm kivan azokkal is.

És egyszerűen nem tudom a dolgokat más szemmel látni csak ilyen szemmel. Mindenről csak ez jut az eszembe. Páran már mondták, hogy beteg vagyok és kezeltetnek kellene magam, akár menjek pszichológushoz meg ilyenek. Bár nem tudom egy pszichológus mit tudna csinálni azon kívül hogy nem kevés pénzt elkér tőlem, a nemek arányát nem tudja helyre állítani...

Ti mit szóltok?


2023. máj. 22. 18:07
A kérdező szavazást indított:
Valóban beteg vagy és kezeltetned kéne magad szakemberrel.
Ez normális gondolkodás, minden férfi így gondolkodik legbelül, csak mivel ez kényes téma, szinte senki nem vállalja ezt fel nyíltan. De így gondolja.
48 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

kezeltetnem*

bocs az elírásokért

2023. máj. 22. 18:08
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Látom, hogy ez a hét is fantasztikus kérdésekkel indul a Felnőtt párkapcsolatok kategóriában... :D
2023. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom azért vagy ilyen, mert még neked sem volt soha barátnőd. Ha lett volna már, illetve most lenne, akkor nem agyalnál ilyeneken.
2023. máj. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Ha az összes férfi meghalna,és egyedül te maradnál a beteg agyaddal, akkor inkább lennék leszbikus.
2023. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, tele az utca szingli, fiatal csajokkal. Akkor mégis miért akarod írtani af érfiakat, miért nem inkább a csajokkal foglalkozol?


És egyébként igen, ez a szintű monománia már nagyon beteges, tényleg érdemes lenne egy szakit felkeresned.

2023. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
10-szer annyi szingli pasi van az utcákon mint szingli lány, épp ez a baj.
2023. máj. 22. 18:57
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

6os, Kérdező

Két kérdésem lenne:


1. Még Kína utcáin sem ez a helyzet. Ott 100 nőre 120 férfi jut és ezzel világelsők a felborult nemek tekintetében.


2. Hány szingli csaj kell neked?

2023. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Lassan írok, mert tudom, hogy nem tudsz gyorsan olvasni: Te nem vagy normális🤦‍♂️
2023. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Na most akkor vagy növeld a gyógyszer adagodat vagy csökkentsd, de ez így nem lesz jó.
2023. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

A szavazatok állása alapján valóban klinikai eset vagyok... Ráadásul a helyzet még súlyosabb. Őszintén szólva, még anno amikor meghallottam a hírt hogy az oroszok betörtek Ukrajnába tankokkal és kitört a háború, a számítógép előtt kb. egy ilyen táncra perdültem:

https://www.youtube.com/watch?v=aUm2K6eDuMU

Mindezt azért mert reménykedtem benne, hogy végre csökken a férfitöbblet..

2023. máj. 22. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!