Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ráírni régi kolléganőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ráírni régi kolléganőre a Face-en?

Figyelt kérdés
Ismerősök vagyunk, nem a nulláról indítanám. Igazából már el is felejtettem, hogy fent van, csak láttam egy csoportképen megjelölve a hírfolyamban, mondom, miért is ne?
2023. máj. 23. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Ha bejönnél neki, már bejelölt volna téged.
2023. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az már megvolt ezer éve, anno jóban voltunk munkahelyen, csak már mindketten eljöttünk onnan évekkel ezelőtt. Azóta is ismerősök voltunk, csak igazság szerint, ahogy írtam, el is felejtettem.
2023. máj. 23. 13:18
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Mit akarsz tőle? Nem ciki neked csak úgy random emberekre írogatni? Ilyenkor mindig egyértelmű, hogy ez a típus írogat mindenkinek, aki él és mozog.
2023. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Milyen random emberekre? Édes istenem...jó, hagyjuk...
2023. máj. 23. 13:20
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
random ember = ezer éve bejelölt kolléganő, akivel semmilyen kontakt nem volt azóta. Kérdés, mit akarsz tőle? Barátkozni, vagy bepróbálkozol, mert elfogyott a tinder match?
2023. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a kérdést felejtsd el!

Első gondolat a legjobb mindig, do it!

2023. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, mi miatt. Ha ismerkedni akarnál vele, de van párja, akkor ne. Egyébként akár ismerkedés, akár csak barátság miatt simán.
2023. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy írj rá! Mit veszíthetsz...??
2023. máj. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Nőként én mindig arra gondolok az ilyen "rég nem látott" emberekkel (ismerős férfiak) kapcsolatban, hogy jelenleg nincs kivel d*gnia és gyorsan elővenné ilyenkor a "vésztartalékait", csak azért keres.

Évekig nem volt fontos hogy tartsuk a kapcsolatot, egyszer sem kérdezett rá hogy hogy vagyok, nem vagyok e beteg, vagy általánosságban mi van velem.... de amikor kanos, akkor meg elővenne, mert nincs más nő a láthatáron. Ennek kicsit olyan " ha ló nincs jó a szamár is" feelingje van.

Nem mondom hogy ne próbáld meg, de nálam nőként ilyenkor megszólal a vészcsengő, hogy most akkor mi történt hogy hirtelen fontos lettem.

2023. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek #9-cel. Nekem is olyan érzésem lenne hogy hát jó, most épp nincs senkije, átböngészte az ismerőseit, rám talált, aztán bepróbálkozik. Nem tudnám komolyan venni akkor se ha korábban jóban voltunk.
2023. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!