Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, akiket sokszor használtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiket sokszor használtak ki férfiak hosszútávú párkapcsolatot hazudva, hogyan viszonyultok a férfiakhoz?

Figyelt kérdés
2023. máj. 25. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Azok vagy ismerkednek többé, vagy ugyanazokat a hibákat követik el hiszen többszörös kihasználásról írsz, van aki soha nem tanul.
2023. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Pont úgy, mint előtte. Bár nem százával volt ilyen jellegű tapasztalatom. 2 ilyen volt és egy, aki nem árult zsákbamacskát, csak gondoltam, majd én megváltoztatom a szándékait :D

Nem gondolom, hogy minden férfi szemét, ha erre gondolsz. Van egy csomó sheggfej, de már hamarabb észreveszem. Nyilván nem szúrom ki azonnal,, de talán hamarabb, mint régebben.

2023. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Tudnál írni privátban? Lenne néhány kérdésem. Nálam nem mutatja a privát üzenet lehetőségét.:)
2023. máj. 25. 22:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Már ugy kezdtem a legutolsoval is a kapcsolatot hogy akkor vagyok vele ha megigeri hogy legalabb par honapig velem van. Betartotta. Kb 15 év is lett belőle mert mindig nyujtottam rajta.

Dehát agressziv dühkitöréses sajnos igy dobnom kellett.

Es akkor azt mondta nekem. Emkékszel hogy kérted tolem legalább csak pár honapig legyek veled? Most én kérem ezt még oár honapig maradj velem.

2023. máj. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Folyt.Plusz azota másik is miattam sír. 3 éve könyörög hogy beküljek ki.

Korabban engem használtak ki a pasik, most miattam bőgnek.

Fejlődtem:D

2023. máj. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Javitás: 1,5 év! Nem 15 :D
2023. máj. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért azt túlzás lenne mondani, hogy kihasználtak, mert alapvetően akkor szexelek, amikor kedvem van hozzá és nem akkor, amikor komoly kapcsolat vár utána.


De volt már, hogy ezzel a mesével indítottak, én meg mondtam magamban már akkor is, hogy ahha, ahha jól van, lássuk meg azt inkább. Aztán volt, hogy nem láttuk meg.


Én nem sérültem ebben, jó volt, ameddig jutottunk igazából. Szóval nincs bennem világfájdalom vagy gyűlölet, ettől függetlenül nem tartom elegánsnak. Mielőtt megismertem a férjem, már úgy randiztam, hogy aki az ágyban legény, az legyen legény akkor is, mikor beszélni kell. Hagyjuk a mellébeszélést, mert ilyet csak egy töketlen antiférfi művel és mondd meg, hogy mit szeretnél őszintén. Ha szexelni, akkor ne húzd az időmet bájcsevellyel, hanem dugjunk.


Általában megmondták.

2023. máj. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet az oldal hibásan töltődött be, most már mutatja a privát üzenet lehetőséget. De mivel ennyien írtatok, inkább felteszem nyilvánosan a kérdést:

Sokszor használtak ki, ezért alapvetően félelemmel fogadom a férfiak közeledését. Van egy fiú, akivel beszélek 2 hónapja, kedvesnek és normálisnak tűnik, viszont elriaszt az állandó meghívással a lakására. Elméletileg elbűvölni akarna a főzés tudásával, stb. Érdemes lenne elmennem, vagy hagyjam, mert csak kihasználna? Hogy derítsem ki, hogy mire kellek neki? Azt mondja, hogy hosszútávú kapcsolatot keres, de aggódok ezzel kapcsolatban. Amúgy 19 éves vagyok.

2023. máj. 26. 11:45
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a lakasra hiv es semmi program egyutt soha? Akkor nem ad bele semmit. Nem értékel semmire.
2023. máj. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy érted első alkalommal mindjárt a lakására hívna? Az azert úgy meredek! Sokadik alkalommal elbűvölhet a főzőtudományával, de azért ne az legyen az első!
2023. máj. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!