Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kíváncsi vagyok,az a hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok,az a hány százaléka tudja elfogadni más gyerekét. Vélemény?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, az emberek hány százaléka fogadja el más gyerekét.Te összejönnél olyannal , akinek már van ?

Nem zavarna ,hogy őt jobban szereti?



2023. máj. 27. 23:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
60%
Én Budán élek, vidéki barátok, ismerősök 25 körül házasodnak/szülnek, 30 körül meg Bpn;) 35éves korukra már mindenki legalább egyszeresen vált szülővé, aki nem, az olyan, mint a huszonéves szüzek.. vannak, de senkit nem érdekel, hogy mit gondolnak, peremre kerültek akkor is, ha neten össze tudnak tartani. Szélsőség.
2023. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is el tudtam. Nem vagyok második. Feleségként első vagyok, vagyis az egyetlen (remélem😃). A fia meg pont ott van a fontossági sorrendben, mint ahol a lányaink. Minden a helyén van. Én úgy érzem, ennek így kellett lennie.
2023. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy nem szép ilyet mondani,de én nem tudnám, nálam az kizáró ok,ha van gyereke.

Én nem akarom más gyerekét nevelgetni.


Az is kizáró ok,ha már volt házas

32 F vagyok nekem nincs gyerekem, nem voltam házas,ugyanezt várom el a másiktól is.

2023. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Kizáró ok most, mert 21 vagyok és akinek van gyereke az vagy öreg hozzám párkapcsolatra vagy nagyon felelőtlen volt. Egyetemre járok, kolis vagyok stb. Nem akarok babázni.


Magával az elvvel nincs gondom, 30-asként nem lenne ezzel gondom szerintem.

2023. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék össze olyannal, akinek van gyereke, de nem azért, mert "más gyerekét nem tudom elfogadni", hanem mert egyáltalán nem akarok gyereket nevelni. Se sajátot, se másét. Kizárólag olyannal akarok összejönni, akinek nincs, nem is volt és nem is lesz soha gyereke senkitől sem.
2023. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem akarok gyereket és nem bírom a gyerekeket. Értelemszerűen nem passzolnánk azz
2023. máj. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én nem 33F
2023. máj. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
55%
Szóval itt nem felnőtt gyerekről és öregecske pártól beszélünk ugyebár, hanem frekventált korú csajsziról pasiról és kiskorú gyerekről... hát én nem fogadnám el. Ennél válogatósabb vagyok , mitöbb büszkébb avagy " fénykorában levegőnek nézett de így gyerekkel csomagban otthagyottként már rajtengedély kapok"- kösz ebből így nem kérek
2023. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!