Van itt más is aki bánja, hogy nem kezdett el a Tinder és egyéb társkereső alkalmazások és oldalak előtt ismerkedni?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Nekem a társkeresők nagyon olyan....végső mentsvár, olyan eldöntetett, olyan bevett, varázs nélküli.
Gondolkodtam sokat rajta régebben, mikor 1-2-3 évig teljesen egyedül voltam, de egyszerűen nem vitt rá a lélek, hogy regisztráljak, nem ment. Nem az én világom és szerintem soha nem is lesz az.
Inkább rohadok egyedül a tetves életemben, minthogy felmenjek egy ilyen oldalra ÉS ERRŐL SENKI NE AKARJON MEGGYŐZNI.
F




válasza:



válasza:Én nem, annál fiatalabb vagyok. Nem tudom mióta van netes társkeresés, de szerintem nem is éltem még, mikor indult.
Élőben is lehet ismerkedni.
Elég ha egy embert találsz, akivel jók vagytok együtt, lehet, hogy egy életre megoldódik ez a kérdéskör.
Nekem pl nagyon romantikusan alakult élőben az egyetlen kapcsolatom, azóta is boldogan élünk együtt.




válasza:



válasza:Én szeretem ezeket, a páromat is Facebook datingen ismertem meg, de előtte is volt Tinderről párom. Előnye, hogy tudsz válogatni, nem kell megelégedned azzal az eggyel, akivel épp megismerkedtél élőben, aztán úgy vagy vele, hogy oké itt üvöltenek a red flagek, de már két éve nincs senkim és nem gyakran ismerek meg új embereket. Másik előnye, hogy nincsenek játszmák. Nem kell fél évig kerülgetni egymást, mire összejövünk. Nem ad kétértelmű jeleket, nem szenvedek azzal, hogy vajon tetszem-e neki, mert tegnap úgy viselkedett, ma meg már le sem szar, holnap meg megint a társaságomat keresi. Két szingli ember, akik tetszenek egymásnak és azért találkoznak, hogy megnézzék, élőben is klappolnak-e, tiszta sor.
Nekem két exem van, akiket élőben ismertem meg, hát a netesek messze jobbak voltak, főleg a mostani párom, akivel tiszta romantikus minden :) Az első exemmel találkoztunk élőben, majd egy hétig beszéltünk mindennap, alakulgatott szépen, majd a közös ismerősünk letámadta, hogy hallom csajozol, erre meséli nekem a srác és mondja hogy milyen hülyeségek terjednek a baráti körében... Na akkor én ott összetörtem, másnap mondjuk tisztáztuk, hogy nem erre gondolt, hanem arra, hogy titkolózik a haverja előtt. Másik exemmel meg egy osztályba jártunk és én mindig adtam neki a jeleket, de ő egyik nap így másik nap úgy viselkedett, neki is bejöttem, csak félt hogy én nekem ő nem, ezért nem mert lépni fél évig. Na ilyen társkeresőn nincs, a férfiak határozottan elhívják a nőket randira, majd ha az rosszul sül el, be lehet fejezni, nem kell az időt húzni. De ha meg jól sül el, akkor hamar párkapcsolatba tudsz lépni, nem kell még puhatolózni, hogy össze akar e velem jönni, vagy csak dugni.
A két legtoxikabb exem ez a kettő amúgy, a többiek értelmesebbek voltak sokkal, pedig a neten ismerkedtünk meg. Örülök, hogy nem hittem az 50 éves Marikának, aki óva intett, mert ott csak pedofilok vannak :D




válasza:Ne band, az eredmeny ugyanaz.
38F incel
További kérdések:
Minden Nő az Audi, BMW, Mercitől ájuldozik. Saját kolléganőm is egy szőke cicaba. Nagy melle is van, de elolvad a BMW-ktől. Na meg több nőt is ismerek, aki ezekért van oda. Ez egy csoport. A nők túlnyomó része. Aztán vannak az átlagos nők, nekik mindegy csak...
Az ember saját maga a hibás hogy kik iránt vonzódik, vagy a (közösségi)média több évtizedes hatása is benne van a dologban? Felül lehet ezt írni? Vagy az ember egy ilyen felszínes, rosszul sikerült konstrukció, hogy mindig a szebbhez és elérhetetlenhez vonzódik?
Van egy sörbolt, és van egy másik üzletük ami kifejezetten kocsma. Tegnap, tegnapelőtt a mintaboltban ittam nagyon jól elbeszélgettem a kocsmáros fiatal nővel. Ma meg nyíltan megmondta, most már a mintaboltban nincs iszogatás, csak a sima kocsmában lehet...
Vagy nem tudom, én az hogy sok ilyen tartalmat látok, de azt tapasztalom, hogy sok férfi egyszerűen feladja a társkeresést. Van benne szexuális vágy és tetszenének neki nők, de egyszerűen valahogy tinikorában nem szocializálódik eleget köztük, nem alakulnak ki a...
Érdemes letölteni?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




