Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt más is aki bánja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Simon Petrikov kérdése:

Van itt más is aki bánja, hogy nem kezdett el a Tinder és egyéb társkereső alkalmazások és oldalak előtt ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szerintem ezek tönkreteszik az ismerkedést, főleg, hogy egyre többen használják őket (úgy tudom több nyugati országban például adott korú fiataloknak már valamivel több mint 50%-a használja őket, de több más országban se sokkal kevesebben, közel az 50%-hoz.

2023. jún. 2. 10:46
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Pont erre jók az ilyen társkeresők, ha élőben nem megy.
2023. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Olyan szempontból igen, de szerintem elrontják az emberek hozzáállását /mentalitását az egészhez. Csak akkor lennének jók szerintem, hogyha ez nem történne meg, de megtörténik, mert más ezeken keresztül ismerkedni
2023. jún. 2. 11:11
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a társkereső oldalak sajnos semmire nem jók. Nagyon passzívak a nők, ahogy én tapasztalom. Élőben jóval egyszerűbb ismerkedni.
2023. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Senki sem tiltja meg, hogy élőben ismerkedj ma sem. Mi akadályoz meg benne? A tinder biztosan nem. Azok az emberek, akik tinderen fent vannak, kint vannak az utcán, boltban, szórakozóhelye is.
2023. jún. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Nekem a társkeresők nagyon olyan....végső mentsvár, olyan eldöntetett, olyan bevett, varázs nélküli.

Gondolkodtam sokat rajta régebben, mikor 1-2-3 évig teljesen egyedül voltam, de egyszerűen nem vitt rá a lélek, hogy regisztráljak, nem ment. Nem az én világom és szerintem soha nem is lesz az.


Inkább rohadok egyedül a tetves életemben, minthogy felmenjek egy ilyen oldalra ÉS ERRŐL SENKI NE AKARJON MEGGYŐZNI.

F

2023. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem is akar róla senki meggyőzni, szerintem nyugodtan megrohadhatsz egyedül, ha erre van szükséged.
2023. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Én nem, annál fiatalabb vagyok. Nem tudom mióta van netes társkeresés, de szerintem nem is éltem még, mikor indult.


Élőben is lehet ismerkedni.


Elég ha egy embert találsz, akivel jók vagytok együtt, lehet, hogy egy életre megoldódik ez a kérdéskör.


Nekem pl nagyon romantikusan alakult élőben az egyetlen kapcsolatom, azóta is boldogan élünk együtt.

2023. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
A társkeresők a nők játszóterei, vagy a jó pasik onnan szerzik be a napi partnereiket. Értelmes, átlagos, normális férfiaknak csak időpazarlás, sorozatos kudarcok, önbizalom rombolás. Passzívak a nők? Hát ja, minek zaklatod ha nem vagy csúcskategóriás álompasi?
2023. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%

Én szeretem ezeket, a páromat is Facebook datingen ismertem meg, de előtte is volt Tinderről párom. Előnye, hogy tudsz válogatni, nem kell megelégedned azzal az eggyel, akivel épp megismerkedtél élőben, aztán úgy vagy vele, hogy oké itt üvöltenek a red flagek, de már két éve nincs senkim és nem gyakran ismerek meg új embereket. Másik előnye, hogy nincsenek játszmák. Nem kell fél évig kerülgetni egymást, mire összejövünk. Nem ad kétértelmű jeleket, nem szenvedek azzal, hogy vajon tetszem-e neki, mert tegnap úgy viselkedett, ma meg már le sem szar, holnap meg megint a társaságomat keresi. Két szingli ember, akik tetszenek egymásnak és azért találkoznak, hogy megnézzék, élőben is klappolnak-e, tiszta sor.


Nekem két exem van, akiket élőben ismertem meg, hát a netesek messze jobbak voltak, főleg a mostani párom, akivel tiszta romantikus minden :) Az első exemmel találkoztunk élőben, majd egy hétig beszéltünk mindennap, alakulgatott szépen, majd a közös ismerősünk letámadta, hogy hallom csajozol, erre meséli nekem a srác és mondja hogy milyen hülyeségek terjednek a baráti körében... Na akkor én ott összetörtem, másnap mondjuk tisztáztuk, hogy nem erre gondolt, hanem arra, hogy titkolózik a haverja előtt. Másik exemmel meg egy osztályba jártunk és én mindig adtam neki a jeleket, de ő egyik nap így másik nap úgy viselkedett, neki is bejöttem, csak félt hogy én nekem ő nem, ezért nem mert lépni fél évig. Na ilyen társkeresőn nincs, a férfiak határozottan elhívják a nőket randira, majd ha az rosszul sül el, be lehet fejezni, nem kell az időt húzni. De ha meg jól sül el, akkor hamar párkapcsolatba tudsz lépni, nem kell még puhatolózni, hogy össze akar e velem jönni, vagy csak dugni.


A két legtoxikabb exem ez a kettő amúgy, a többiek értelmesebbek voltak sokkal, pedig a neten ismerkedtünk meg. Örülök, hogy nem hittem az 50 éves Marikának, aki óva intett, mert ott csak pedofilok vannak :D

2023. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ne band, az eredmeny ugyanaz.



38F incel

2023. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!