Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az incelek szerint az fő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az incelek szerint az fő bajuk, hogy nem jutnak szexhez miért nem mennek prostihoz?

Figyelt kérdés
Sajnos az itteni hozzáoszlások alapján több pasi is megbolondult a magánytól és szex hiánytól de nem értem,hogy az incel teóriák gyártása helyett miért nem hívnak fel egy hivatásost ha annyira hiányuk van...
2023. jún. 2. 20:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%

#10

Ennyit arról, hogy csak a nők választanak rosszul.

Téged se kényszerített hozzá senki, te vetted el. Önszántadból.

2023. jún. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
8%

Persze, miért mit kellett volna tennem? Sámomra már születésemtől kezdve teljesen idegenek voltak a nők, 17 éves koromig nem volt lány ismerősöm. Konkrétan addig nem is beszéltem lányokkal, de nem is voltak a környzetemben. Utána meg mind úgy kezelt mint egy gnómot. Persze nem esik jól amit a feleségem művel, de az az igazság hogy gőzöm sincs arról hogy milyen egy kedves nő, ugyanis én még olyannal nem voltam. Nekem az undor, a megaláztatás, a lerázás, a beszólások jutottak mindig is. Jó szex? Az milyen? Most komolyan kérdezem! Szerintem én életemben olyan 20X szexeltem, pedig 16 éve házas vagyok. Na jó, gondolom az sem nevezhető szexnek a ti mércétek szerint. Inkább úgy fogalmazok hogy 20X kaptam 10 percet, ő meg csak feküdt egy sötét szobában, igazából semmit sem csinált.


H*lyén hangzik, de nekem ez a megszokott egy nőtől.

2023. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
67%
Mert azért fizetni kell és pénzük sincs.
2023. jún. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem meg azert mer eleg demotivalo a szexet szolgaltataskent igenybe venni, es nem feltetlen jo olyan novel szexelni akire elotte aznap 4 faszi verte ra a f..at!

Hiaba tisztalkodik az igenyesebb, baromi demotivalo hogy a penzt is utana leteszed az asztalra a buszkeseged rombolja, egy kvatol nem kapnak lelki tamogatast amit egy baratnotol igen. Arrol nem beszelve hogy gumit kell folyton huzni, meg egy odatartott segget pakolni mindenfele intimitas erzelem nelkul aki csak a penzre meg idore megy az nem tul jo dolog. Vagy esetleg osszetalalkozni a kivorosodott feju leuritett izzadt szoros faszival a lepcsohaz forduloba. Tukorbe nem birnek nezni utana.

2023. jún. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
59%
A legtöbb túlságosan sóher ahhoz, hogy fizessen érte. Akkor is ha telne rá. Na meg egyébként is, itt már megtanultuk tőlük, hogy alanyi jogon jár nekik nő. De csak olyan, aki nekik tetszik. Az lényegtelen, hogy a nőnek ők nem jönnek be, csak feküdjön. Shrekk erre élő példa.
2023. jún. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem aki incel az nagy kiröhögést és egy nyálas tockost érdemel maximum.
2023. jún. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%

#10:

Ezt olvasni is rossz volt!

Te nem incel vagy, hanem súlyosan társfüggő/kapcsolatfüggő.

Ha hagyod magad ilyen szinten megalázni és anyagilag kihasználni akkor ne panaszkodj, hanem tegyél ellene. Tudod kitalálták már a válást, ez minden állampolgárnak elérhető opció. És nálad még csak azt sem lehet mondani hogy mélyszegénységben élnétek (elvileg művelt, intelligens ember vagy), és ezért ne tudnál elválni (ha akarnál).

Inkább gyártod a kifogásokat, hogy miért is kell neked benne maradni a meleg sz@rban!

Ettől amit veled művelnek, még egyedül is jobb!

De ugye te társfüggő vagy, ezért kellene pszichológushoz menni aki rávilágít arra, hogy miért jutottál el ide, miért hagyod magad napi szinten alázni, anyagilag kihasználni, miért lettél lábtörlő, és hogyan lehet ebből a pszichés állapotból kikerülni.

És ne gyere azzal, hogy akik elváltak a környezetedben azoknak rosszabb lett az élete (sokan vannak akiknek jobb lett az élete válás után). Mert ez is csak egy kifogás, amit azért mondogatsz, mert te benne is akarsz maradni a fos házasságodban, mert akkor lehet panaszkodni. Az hogy milyen életed lesz, az rajtad és a tetteiden múlik!

2023. jún. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
63%
10! Azt ne mondd, hogy egyedül lenni még ennél is rosszabb lenne..
2023. jún. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%

10-es vagy 5 éve itt panaszkodik, hol a közös gyerekre fogja, hol a házra, hol arra, hogy túl jó nő a felesége. Igazából szánalom, de ilyen mentalitással valóban nem fog jutni neki nő, legalábbis jó nő biztos nem, ezt legalább kifelé mutogathatja, mintha lenne. Én se tudok elválni, de már rég leszoktam a nyavalygásról, mert nem változtat semmin.


Más téma, de a legtöbb incel szűz és lelki eredetű potencia problémáik vannak, amiből csak egy türelmes és szerelmes/szerető szívű nő tudná őket kihozni. Az ebből is fakadó önbizalomproblémájuk miatt nincs az a nő, aki vonzónak tartaná őket. Viszont egy prosti nem hiszem, hogy alkalmas egy önbizalomhiányos lelki eredetű impotens pasi szüzességének az elvételére.

2023. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
6%
A 10-es válaszoló bebizonyította, hogy az inceleknél is van lúzerebb férfi. A legtöbb incel ugyanis nem tűrné ezt el egy nőnek...
2023. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!