Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen a szimpatikusabb bemutatkozás valakitől aki itt szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasok ismerkedés céljából kiírt kérdéseket, aztán vagy nem jönnek rá válaszok, vagy oltják a kérdezőt, hogy szar a bemutatkozása.


Szóval, akik nyitottak itt az ismerkedésre, mit olvasnának szívesen, amire azt mondják hogy elegendő információ, és be tudják lőni hogy akarnak-e ismerkedni vagy nem?



2023. jún. 7. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Add önmagad a bemutatkozásban! Akkor azok találnak meg, akik tényleg passzolnak hozzá.

Alapvetően pedig legyen vázlatos és ne 3 oldalas. De olyan rövid se, hogy kor és nem.

2023. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam látogatni az Ismerkedés kategóriát, kivételes eset, hogy a kérdésedre rányomtam. Ha már erről az oldalról van szó, személy szerint jobban díjazom, ha eleve adott egy közös szál, vagy érdeklődési kör. Pont ezért az engem foglalkoztató másik kategóriákban szívesebben kezdek el beszélgetni, ismerkedni bárkivel, mint itt, ahol ha valóban szimpatikus is a bemutatkozás, meg minden okénak tűnik, a kérdés alatti párbeszédek, reakciók, illetve a kötelező körök, témák megtörik a dolgot, akadozik a beszélgetés stb. Ha más témával kezd valaki, máris kötetlenebb a beszélgetés mindkét részről. Legalábbis nekem ez a személyes véleményem. Viszont ha az Ismerkedés kategóriában próbálkozol, szimplán saját magadat add. Nem kell túlgondolni, nem kell bemutatkozó regényt sem írni, nem kell erőltetett humort sem belevinni. Add meg a fontosabb dolgokat, érdeklődési köröket magadról, aki akar, az írni fog.
2023. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj meg, de ennél mélyebbre nem akarsz benyalni?

"Elnézést, hogy zavarok, hogyan köszönthetem méltó módon kis kegyedet?"

Ember, ne legyél már töketlen! Mutatkozz be, ahogy NEKED jól esik, aztán kész. Legyél egyenes, őszinte, kerüld a mellébeszélést. Ki nem szarja le, hogy egyesek itt oltanak? Mindenkit oltanak, ez egy ilyen oldal.

Ha jót akarsz magadnak, eleve nem itt ismerkedsz, hanem az ún. VALÓ ÉLETBEN.

2023. jún. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!