Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen és hasonló társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen és hasonló társkeresőkön lehet párt találni?

Figyelt kérdés

Elég nehezen megy a való életben az ismerkedés, sokkal felszabadultabb tudok lenni írásban. Ezért nekem szimpatikus így párt keresni, de egyáltalán egyszerű ez?

20/l



2023. jún. 7. 23:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
5%
Cicuskám Tévézgessünk
2023. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
2%
Nem, tilos. 10év fegyház jár érte.
2023. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Igen, lehet. De sok idiótát kell ignorálnod míg megtalálod akit keresel. Épp úgy mint itt.
2023. jún. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%

Hosszú távra párt/Férjet találni találni nőként Tinderen szinte nevetségesen könnyű. Pár perc alatt megvagy vele.

Alkalmi kapcsolatra Chadet találni nőként Tinderen szintén nevetségesen könnyű. Pár perc alatt megvagy vele.

Hosszú távra/férjnek Chadet találni nőként. Na az ha nem ment a való életben, Tinderen csak még nehezebb lesz.

2023. jún. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Férfiként reálisan nézve nem.
2023. jún. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%
Nőként gyerekjáték.
2023. jún. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
29N Én egy ilyen appon találtam meg az élettársam azóta is együtt élünk, szóval ne add fel . ♥ 29N
2023. jún. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Én is tinderen ismerkedtem meg a vőlegényemmel. De tény amit itt írtak már hogy sok hulyebe belefut az ember előtte. Valószínűleg tobbe mint a való életben.
2023. jún. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
56%
Baromi fárasztó nőként társkeresőzni, legalábbis úgy, hogy mindenkinek korrektül akar válaszolni az ember. Szimultán 10+ emberrel beszélgetni úgy, hogy követni tudd kivel - miről van szó, és ne legyél egy bunkó vele, aki harmadjára meséli el ugyanazt 🙈 szóval engem totál leszívott, volt, aki azon sérült be, hogy lassan válaszolgattam (köszi b@zmeg 😅), de aztán csak sikerült kiszűrni néhány ígéreteset, akikkel találkoztam is. Mondjuk belefutottam néhány rossz randiba, az sem segített a morálomon ("úristen, nekem most már tényleg csak ilyenek maradtak?"), de pár hónap alatt megtaláltam azt a férfit, aki ma már a férjem. Ha innen nézem abszolut megérte 🙂. Vele más társaságokban mozogtunk, amúgy talán sosem találkoztunk volna.
2023. jún. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Bumble-n találkoztam barátnőmmel, akivel sosem ismertük volna meg egymást mivel 200km van köztünk. Viszont annyira sikerült egymásra találni, hogy 4 hónap után költözik is hozzám és folyt köv 🤷🏻‍♂️ Megéri próbálkozni, főleg ha élőben amúgysem megy.
2023. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!