Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy már majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy már majdnem lehetetlen épkézláb pasit találni? Hol keresgéljek?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok, szeptemberben leszek 30.

3 éve vagyok egyedül.

Előtte volt egy 1 és egy 4 éves kapcsolatom.

Nincs különösebb gondom az egyedülléttel, de azért jó lenne valaki, akivel szeretjük egymást, és kicsit később családot is alapítunk, de ha nem jön megfelelő ember, akkor nem erőltetem a dolgot.

Hát, kb. 3 éve ismerkedem, sok randin túl vagyok, de egyszerűen nem jön.

Pedig semmi olyat nem várok el, amit én magam ne tudnék nyújtani, valamint ami alapján kizártam őket, azok olyan okok egytől egyig, amelyekből egyáltalán nem tudok és nem is akarok engedni.

Pl. értelmi színvonal, értékrend, külső.

Én olyan férfit szeretnék, aki önálló (érzelmileg és anyagilag is), talpraesett, egészséges életmódot él, érzékeny, rendes, hűséges típus, komoly kapcsolatot keres, hasonló az életstílusunk, és végül: jól néz ki. Azt tapasztalom, hogy az ilyen férfiak többsége kapcsolatban él már ebben a korban. Néhányszor találkoztam ilyen férfival olyan körülmények között, hogy épp akkor jöttek ki egy komoly kapcsolatból, ami az egész 20-as éveiket felölelte, tehát ők meg nem voltak akkor olyan lelkiállapotban, hogy újból belemenjenek egy komolyba, szóval rosszkor találkoztunk. Velük is lezártam, mert kaland és bújfelejtő sem szeretnék lenni.

Ja, és még valami: 40 vagy akár 50 feletti férfiak próbálkoznak dögivel, de az kizárt dolog, hogy ennyivel idősebb párom legyen. Csak a saját korosztályom jöhet szóba, inkább legyen akár fiatalabb pár évvel, mint 10-el idősebb...


A munkahelyemen kevés a férfi és mind kapcsolatban van, ráadásul nagyrészt itthonról dolgozom, szóval nem sokat mozdulok ki. Baráti társaságomban ugyanez a helyzet. Netes társkeresőktől meg már nagyon kiégtem.

Van valakinek valami tippe, hogy még hol próbálkozhatnék ismerkedni?



2023. jún. 15. 19:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
74%
Járj el klubokba, tánciskolába!
2023. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
15%
Itt vagyok bébi, ne keress tovább.
2023. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

1-es


Ezeken a helyeken nem inkább reneszánszukat élő 50-esek vannak? :D

2023. jún. 15. 19:26
 4/44 anonim ***** válasza:
78%
Úgy tűnik nem is jársz olyan környezetben ahol ilyen személyiségek vannak, itt rontottad el, hogy nem a szintednek megfelelő helyen keresed a személyt. Vagyis menj el olyan helyekre amik ténylegesen téged tükröz és ott ismerkedj ne olyan helyen ahol nagyobb eséllyel nem találsz ilyen személyt ... 29N
2023. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
De, pont a szintemnek megfelelő helyeken fordulok meg (munkahely, baráti társaság), csak ezeken a helyeken mindegyik férfinak van már párja/felesége.
2023. jún. 15. 19:29
 6/44 anonim ***** válasza:
19%
Te mit tudsz nyújtani? Hogy nézel ki? Amiket leírtál nem nagy elvárás, persze a kinézet az ami talán a gond lehet az elvárások között. Mit takar az hogy "jól néz ki"?
2023. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
12%
Küldj képet....aztán meglátjuk...😉
2023. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:

Küldjön képet a radai rosseb. :) Majd a külsőmet akarom a neten megszavaztatni, akkor alapból egy képpel indítok, és megkérdezem, hogy szerintetek milyen a külsőm.


Írtam, hogy ugyanazt tudom nyújtani, mint amit várok.

Az, hogy egy pasi jól néz ki, azt takarja, hogy tetszik az arca (ez szubjektív), semmiképp nem kopasz vagy tüsi, és a teste vékony vagy sportos, lehetőleg magasabb nálam legalább egy pár centivel.

2023. jún. 15. 19:54
 9/44 anonim ***** válasza:
17%
Nem írtad le mit tudsz nyújtani. Hosszú haja lehet vagy oldalt felnyírt vagy festett? Milyen magas vagy?
2023. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

Próbálkozhatsz, de nem fogok ezekre válaszolni, mert semmi értelme. Nem érdekel sem az, ha ezen adatok szerint szerinted "bombanő" vagyok, sem az, ha beszólogatsz, hogy biztos ronda vagyok és jogtalanok az elvárásaim.

Én tudom milyen vagyok, hol állok, és önbizalmam is van. A kérdésem egyáltalán nem erről szólt.

2023. jún. 15. 20:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!