Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem nősül meg 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem nősül meg 30 éves koráig annak valami baja van? Én nem így gondolom 50-es nőként, csak ma hallottam ezt egy ismerősömtől. Teljesen kiakadtam ezen a mondatán.

Figyelt kérdés
2023. jún. 16. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Sőt, ma már 30 alatt alig házasodnak emberek.
2023. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Igen, a kiakadásodon kivül is történt még valami a nagyvilágban? (Probáld meg elfogadni, hogy nem egyformán látjuk a világot!!!)
2023. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Ha férfinek nincs párja, az pszichiátriai beteg. Ha nőnek, az erős, önálló, független, felvilágosult.
2023. jún. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Mennyivel jobb korán házasodni és fél év után elválni gyerekkel ugye..?és még ők tartják magukat normálisnak.
2023. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
14 -18 közötti fiú nem tud pénz nélkül becsajozni már azt életképtelenek tartják! Ebből kiindulva egy tapasztalatlan vagy sikertelen 30 as szerinted mit gondol a többség?
2023. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó, én már 25 évesen is megkaptam, hogy abnormális vagyok, amiért nincs legalább menyasszonyom. Azóta megtanultam, hogy nem kell minden véleményt magamra venni. Különösen a szélsőséges, rosszindulatú, és erőszakos "véleményekkel" nem szabad foglalkozni. Illene már megtanulni az embereknek egymás mellett élni. Az, hogy ki hogyan alakítja az életét, pláne olyan messzemenően személyes dolgokban, mint a párkapcsolat, szexualitás, utódnemzés, az egyedül az ő dolga, másnak meg semmi köze hozzá.
2023. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A magyarok szeretnek hamar ítélkezni a másik felett, így te gondolod jól, hogy nem követed a mintát.
2023. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez ilyen 40-50 évvel ezelőtti gondolkodásmód. Akkoriban sokkal korábban házasodtak. A lányok húszéves koruk táján már férjnél voltak, sokuknak gyereke is volt. Egy 22-23 éves lány már majdhogynem vénlánynak számított, szekálták őt is meg a szüleit is miatta. A fiúknak inkább elnézték a nőtlenséget, de azért őket is piszkálták. Most a házasodás ideje kitolódott, sőt, az élettársi kapcsolatot is jobban elfogadják, de azért még élnek a régi sztereotípiák.
2023. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6os *nagyon szűk körű emberek véleményét kell csak figyelembe venni, azok közül is olyanokét akikre felnézek, akire azt mondom hogy "oké ezen az adott területen szívesen lennék hozzá hasonló".
2023. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!