Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb: ha nem válaszol többé vagy szétkapcsol?

Figyelt kérdés

Régebben gyakran volt a nem válaszolós, de később vagy sikerült valami valakivel, vagy más okból, de töröltem magam.

Mostanában egyre több a szétkapcsoló, akivel hiába megy jól a beszélgetés, felmegyek az alkalmazásra és hirtelen már nem állunk párban.


Utóbbi gyakran dühít. Sőt, mikor meglátom, legszívesebben kidobnám a telefont az ablakon, és szitkozódom. Aztán lenyugszom, hiszen nincs ott, nem jön fel, hogy ki is volt ő.


Ellenben itt vannak ezek a nem válaszolók, akiknél szintén úgy állt meg a beszélgetés, mint a szétkapcsolóknál, hogy semmi oka, hogy ne válaszoljon, beszélgetés közben vagyunk, de kuka csend van. (Volt, hogy ilyen csendnél elkezdtem a semmiből írogatni a nőnek hülyeségeket, hogy vegye már észre magát, aztán emiatt szét is kapcsolt. Legalább kiderült, hogy olvassa...)


EZ is bosszantó, de melyik az idegesítőbb?


Kapcsoljon szét, és legyen egy nagy fellángoló düh?

Ne írjon többé, és folyamatos legyen a fájdalom, a lelki leépülésed?


2023. jún. 19. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Ne vedd a lelkedre. Lehet, hogy csak automata robot vagy éppen nem OK partner volt.
2023. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Ha te leepulsz attól, hogy egy vadidegen ember nem ír vissza, akkor súlyos problémaid vannak.

Nekem is rengetegszer volt, hogy nem írtak vissza férfiak, nem mondom, hogy jól esett, de nem volt hatassal a személyiségfelodesemre és pláne nem voltam dühös.

2023. jún. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Menj orvoshoz.
2023. jún. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!