Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok mennyit kell keresnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyit kell keresnie egy pasinak ahhoz, hogy nőnek érezettek magatokat mellette?

Figyelt kérdés

2023. jún. 27. 15:36
A kérdező szavazást indított:
nem kell sokat keresnie (minbér - nettó 390e)
átlagos legyen a fizuja(nettó 400e - nettó 590e)
legyen pénzes (nettó 600tól a végtelenségig)
22 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez a fizetés téma egyáltalán nem áll kapcsolatban azzal, hogy mennyire érzem nőnek magam, szóval számomra értelmezhetetlen a kérdés ebben a formában.
2023. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%

Nekem az is fontos, mit dolgozik. Mert ha kemény munkával keresi meg azt a pénzt, amit kap, nekem többet jelent, mint hogy egész napos meetingeléssel és kávézgatással kap milliókat. Sokat elárul az illető hozzáállásáról, mentalitásáról. Egy ilyen ember sosem adja fel, még akkor sem, ha világok omlanak össze. Na már most egy olyan ember, aki csak jókor volt jó helyen vagy sógor koma jó barát által jó helyre került... Ezek a dolgok forgandók. És igen, van a mondás, a pénz nem boldogít, de jó ha van. Egy kevés keresetű ember mellett is érezheti magát nőnek a nő. Nem a milliós autók, házak, ajándékok, puccoktól lesz nő a nő. Elég baj, hogy a nőknek ez a mérce. Természetesen, a mai világban sincs egyenjogúság a férfiak és nők között a fizetés tekintetében illetve szülési szabadság, minden drágul stb... Kell hogy a férfi, akkor is férfi legyen, ha családja lesz. (Pont egy pénzes fog kihátrálni, mert a nő már nem plázacica lesz, aki a milliós verda mellett mutogathat.) De ez az én szerény véleményem.

Nőként írtam.

2023. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%
Én akkor érzem nőnek magam ha kb egyformán keresünk, de jelenleg amúgy én keresek többet
2023. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Mi koze a penznek a noisseghez?
2023. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Nyomjátok még a pirosat minél többet, amiért nem attól függ a nőiességem, hogy mennyi pénzt keres a párom! ;)
2023. jún. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2023. jún. 27. 16:01
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Annyit hogy ne nekem kelljen eltartani. Volt már olyan, hát kössz soha többet!
2023. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

A tiktok videóban elhangzottakban nem látok problémát, a kérdés viszont a szokásos incelhiszti melegágya, indulatkeltésre szolgál. Tehát provokatív.


Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.

2023. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
Akkor érzem magam nőnek, ha a párom úgy bánik velem. Ez nem a fizetésétől függ.
2023. jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Jaj istenem, takarodjatok már innen hülye felszínes, anyagias gyökerek! Értsétek már meg, hogy ez nem ezen múlik! És nőnek vagy férfinak lenni aztán tényleg nem a fizetés kérdése....

Annyira szánalmas, hogy egyesek itt rinyálnak, hogy a nők mennyire anyagiasak, aztán 10 percenként posztolnak, hogy van pénzük, nőt akarnak.


Menjetek prostizni, nem szégyen az! A normális kapcoslatokat meg bízzátok azokra, akik nem a pénzben látják az emberi értékeket, oké?

2023. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!