Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nektek havonta hányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek havonta hányszor van igényetek arra, hogy hétvégén valamilyen közös programot csináljatok a párotokkal?

Figyelt kérdés
10/9-nek nő hétvégente szeretne valamilyen közös programot csinálni, kirándulni, étterembe, koncertre járni stb. Szerintem ez sok, pénzben is... havonta vagy kéthavonta elég lenne. Szeretek én is kirándulni..., de miért nem jó otthon maradni és kikapcsolódni? Legtöbbször azzal jönnek, hogy unatkoznak és új élményeket akarnak átélni. Mindig azt érzem a háttérben, hogy ideje valami nyaralást vagy kirandulást villantani, ha nem, akkor uncsi kategóriába raknak. Ennyire megnőttek az igények? 10/9 nőnek ez alapnak számit, mint, hogy a házban villany van... komoly válaszokat kérek.

2023. júl. 1. 21:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Ne legyél lekvármatyi, vidd el a csajt programokra, különben elhagy egy izgalmas életet élő pasiért.
2023. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Én hétvégén dolgozok, nekem hét közben kel program, leginkább strandra meg fürdőkbe járni. Azért mert szeretek, ennyi. Nekem az otthon levés nem kikapcsolódás az alváson kívül.
2023. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2 Oké, de havonta hányszor?
2023. júl. 1. 21:40
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát havi két hétvégén azért jó kimozdulni. Mondjuk nekem közös program az is, ha összehújunk egy film előtt, vagy elmegyünk sétálni egy hatalmasat, nem feltétlen kell mindig költeni.
2023. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Kitana. ***** válasza:
86%

Egy héten egyszer azért nem árt elmenni valahova, igen, kellenek a közös élmények, miért nem elég heti 6 napot otthon dögleni? :D Nem kell sok pénzbe se kerülnie minden programnak, mondjuk egy lángos egy parkban azért remélem nem sok embert vág földhöz.

Itthon egyedül is prímán elvagyok, ehhez nem kell partner.

2023. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Hát akkor mi kivételek vagyunk 😅

Ha havi 1x kimozdulunk, már az is nagy szó.


Aztan mégis 7éve együtt vagyunk

2023. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Igen kell. A magam részét fizetem nem vàrom el màstòl de otthon punnyadni nem szòrakoztatò.

Ideig òràig elmegy de inkàbb mozduljunk ki.

2023. júl. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Egyedül is kimozdultam és a párom is, szóval együtt is tesszük. Néha csak elmegyünk sétálni, vagy beülünk egy sörre, de mondjuk havonta-kéthavonta van egy nagyobb program. De külön is járunk, én pl. havi négy-ötször elmegyek színházba, a párom meg túrázik, akár nélkülem is.
2023. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Egyrészt, nem hiszem, hogy reprezentatív mintád van arról, hogy "9/10", másrészt, minek kérdezed, ha te meg vagy róla győződve, hogy "10/9 nőnek ez alapnak számit, mint, hogy a házban villany van.."


OK. Hát akkor ezek a tények, mert te azt mondod....de akkor ne kérdezd meg.


Nekem nincs ilyen kőbe vésett szabályom. Pár hetente, vagy hétköznap, ha valami érdekel (mozi, koncert) amikor kitaláljuk, hogy kedvünk van valamihez, akkor menjünk. Kisebb programok nem okoznak gondot anyagilag, és azt vélelmezem, hogy olyan férfival jönnék össze, akinek szintén nem gond ez. Ha látom, hogy a férfit a közös programok az otthon chillezésen kívül egyáltalán nem érdekli, úgysem leszünk egy hullámhosszon.

2023. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha csak eszunk, dolgozunk, alszunk és tévézünk, minek fizessem az adót? Ma is eláshatnám magam.
2023. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!