Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 38 éves férfiként 265 ezer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

38 éves férfiként 265 ezer nettó jövedelemmel leírhatom magam. Ne is próbáljam keresni barátnőt? Keressek jobb munkát, ha barátnőt szeretnék vagy valaki ezt elfogadja?

Figyelt kérdés
2023. júl. 2. 17:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Biztos van, aki elfogadja, de nem olyan csajok, mint akikre te nyilván ácsigózol.
2023. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
39%

Hát ne nagyon reménykedj, maximum falun, Borsod megyében, ahol még ennél is rosszabbak az átlagos keresetek.


Mindenhol máshol csak kinevetnek vagy szánakoznak majd rajtad az emberek. A gyakorikérdéseken főleg, ahol sokaknak az óradíja több, mint a fizetésed. Legalábbis, bevallás alapján...

2023. júl. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
Én mást nézek egy pasiban. Ha ezen kívül tökéletes akkor mindegy mennyit keres.
2023. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
A 265 ezredik ilyen kérdés sokkal fárasztóbb
2023. júl. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen már nem lesz, nem tudod eltartani a nőt amig szül, az hogy az majd 5 év mulva lesz, vagy lehet nem is lesz mert nem akarsz, és ilyet keresel, nem számít.
2023. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37%

Én elfogadnám,a kérdés az hogy te el tudnál-e fogadni barátnőként egy öregecskedő transzit.

Józsi bácsi 64F

2023. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Rajtad semmi nem segit, az elet minden teruleten vesztettel. Ugy csinalsz, mintha lenne eselyed jobb allast talalni. Mitol lenne? Mit tettel erte? A baratno kerdes meg nehezebb. Az csak egyetlen red flag, hogy nincs se kereseted, se karriered, se motivaciod a valtozasra. Ha dupla ennyit is keresnel, ugyanigy elhajtananak. Romhalmaz elettel nem az ismerkedesben lesz sikered, hanem a lebogesben.
2023. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Duci 40 es nőnek elég! Csak nyilván az neked nem jó.
2023. júl. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%

8. Előítélet lvl 9000.

És utának mentek sírni, hogy a nőkkel miért előítéletetek az incelek. Hát ezért!

2023. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
24%

Ne haragudj, de már egy évtizede biztos a munkaerő piacon vagy. Eddig miért nem kerestél jobb munkát? Miért nem tanultál, képezted magad át, ha ez kell hozzá?


Számomra ez a mentalitás lelombozó, amikor nem fiatal felnőtt férfiak nem valami felelősek az anyagiakkal kapcsolatban, vagy nincsenek terveik a jövőre nézve.


Valaki biztos elfogadja, aki hasonlóan nem tör nagyobb babérokra.

Én nem ilyen vagyok, én güriztem a jó munkahelyért, fizetésért, szóval hasonló mentalitású férfi fog érdekelni.

2023. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!