Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinél mi az a tulajdons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinél mi az a tulajdonság ami miatt biztos nem lesz barátnője, tehát a nők 100%a (még a legrondább kövér nők is) menekül az ilyen tulajdonságtól?

Figyelt kérdés
2023. júl. 4. 12:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Nőgyűlölet pl ilyen szokott lenni.
2023. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nőként azt mondanám, nincs ilyen, mert vannak nők, akiknek kb tökmindegy, csak vegye el őket valaki.

Rengeteg taszító tulajdonság van, és minden ember hordoz ezekből párat, de ha tudja kompenzálni ezeket valami pozitív dologgal, akkor biztos talál valakit, aki elviseli.


Én amúgy nőgyűlölő pasikat is ismertem, és volt párjuk, mert vannak elmebeteg nők, akiknek nincs önbecsülése és szeretnek megalázva lenni.

2023. júl. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Ha kövér és csóró a férfi. Total kuka mindenkinél.
2023. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Nálam a beképzeltség, főleg a semmire, a higiénia részleges vagy teljes hiánya, bűzlő szájszag, a 120 kiló sörhassal, anyucin csüngés, drog, alkoholizmus, a nők túlzott falása, a hűtlenség, a gyerekek szanaszét potyogtatása a vezető okok.Vannak, akik megalkusznak ezekből egy pár jelzővel. Én nem.
2023. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
Szüleivel él, 300 nettó alatt keres, nincs jogsi, kocsi.
2023. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

"Ha kövér és csóró a férfi. Total kuka mindenkinél."


Tévedsz, ismertem egy kövér, öreg, ronda és csóró buszsofőrt, aki befűzött egy gyönyörű huszonéves lányt. Valahányszor megláttam őket kézen fogva sétálni, elhánytam magam.

2023. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén, nemigazán tudok ilyet. Kb mindenféle rossz tulajdonsággal lévő pasinak van párja, kezdve a simán kancsalságtól a konkrétan erőszaktevőig.


Vagy talán.. egyetlen dolog van ami mégis gátat szabhat: Ha a férfi maga mondja azt, hogy neki nem lehet nője.

Az ilyeneknek ugyanis tényleg nem lesz. Egyszerűen azért, mert ő maga nem akarja.


Illetve ha már így belemegyünk, végülis azt is mondhatjuk, hogy annak sem lesz nője aki akar, de valójában semmit nem tesz érte, csak ül otthon a Diablo IV előtt és annyi. Mondjuk az olyan akarás, ami érdekében semmi sem rtöénik, nem sokat ér.

2023. júl. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Nőket tárgyiasító magatartás, saját hibák és felelősség tagadása, náluk sikeresebb férfiak demonizálása, belekényelmesedés a tétlenségbe, önfejlesztés és önkritika makacs megtagadása, tehát összefoglalva az incelség.
2023. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan tulajdonság nem létezik, amit mindenki élből hárít. Különbözőek vagyunk és különböző határaink vannak.

Remek példa erre pl. az, hogy a legdurvább, legkegyetlenebb sorozatgyilkosoknak több száz szerelmes levelet írnak a nők a börtönökbe.

2023. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Az önsajnáltatás.
2023. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!