Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet csajozni?

Figyelt kérdés

Olyan helyekre vagyok kíváncsi ahol szívesen veszi egy lány ha leszólítom.

Pl ha tetszik egy shopos csaj,elhívhatom valahova? Hogy reagálna? Elég jól nézek ki,meg sportos vagyok így ilyen téren nincs gond.

Netes app stb nem érdekelnek



2023. júl. 6. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Honnan lehet tudni, mit reagálna egy másik ember?
2023. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Csak kíváncsi vagyok
2023. júl. 6. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Az siker nem feltétlen a helyen múlik, mert nincs konkrét tuti hely. A lényeg, hogy minimalizáld a kockázatokat, pl ne azt szólítsd le, aki szemmel láthatóan siet valahova, vagy aki a szakdolgozatát írja a könyvtárban a határidő előtt egy héttel…
2023. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Baddon
2023. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bárhol kezdeményezhetsz, ahol kapsz pozitív visszajelzést. Pl mosoly, szemezés.
2023. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Ezt ne kötekedésnek vedd, de amig ennyire önbizalom hiányos vagy, hogy itt teszed fel a kérdést, annak ellenére, hogy úgy gondolod, hogy jól nézel ki, igazából nincs is valódi önbizalmad.


Ezt a nők is levágják. Bár van akinek tetszenek a visszahúzódó pasik. De hiába nézel ki jól, ha lejön rólad, hogy alamuszunyuszi alkat vagy. A nők a határozott pasikat kedvelik, ez már az ősidőkből alakult ki, mert szeretik ha van mellettük egy idézőjeles védelmező. Na ha olyan alkat vagy, aki hebeg-habog ez az illúzió hamar elvész.

2023. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Nincs önbizalomhiányom, alamuszunyuszu se vagyok :D Sportos vagyok,mivel 5 éves korom óta sportolok rendszeresen így jól is nézek ki. De köszi a semmit!
2023. júl. 6. 20:53
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Ne haragudj, de ha elmész egy pszichológushoz, és ezt konkrétan felteszed neki:


"ha tetszik egy shopos csaj,elhívhatom valahova?"

Ez a mondat mindenről szól csak a magabiztosságról nem.


Továbbra is jelezném, hogy nem oltás, ez tény. De gondolom még fiatal vagy és tapasztalatlan. El kell valahol kezdeni.

2023. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!