Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kínomban már könyvesboltban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínomban már könyvesboltban szólítottam le nőt, de pont mesekönyvet keresett. Adjam fel? Reménytelen?

Figyelt kérdés

Rákérdeztem, hogy a gyerekednek, válasza igen volt. Nyilván puhatolózhattam volna, hogy egyedül neveli-e, mert akkor ismerkedhetünk, de gondoltam, nem erőltetem.


Nem lehet mondani, hogy ne lennék bátor, csak valahogy nem a jó nőt sikerül leszólítani szinte sehol az utcán.


Mit kéne tennem?


2023. júl. 6. 21:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Azert fura hogy valaki jo nő, de ha gyereke van, hirtelen egy leprás lesz.
2023. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nem tartottam annak, csak bíztam benne, hogy van pasija. Miért, szerinted meg kellett volna kérdeznem, hogy és amúgy egyedül neveled a kölyköt?!
2023. júl. 6. 21:29
 3/31 anonim ***** válasza:
33%

1#


Egyszer egy bölcs ember mondta "nobody wants to continue from somebody's saved game"

2023. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem is leprás, de valóban nem túl jó dolog más gyerekét nevelni.

Ha jófej vagy, akkor időt-pénzt nem sajnálsz rá, aztán ha meg olyanja van, akkor "nem vagy az apám", az anyja pedig nyilván nem a gyerekét fogja lecseszni emiatt.

Kösz, de nem.

2023. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
35%

Szegény kölyköket is csak az anyjuk szereti senki más.

Minek a csok is. Jó sok lesz.rt gyerek lesz

2023. júl. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
26%

"Mit kéne tennem?"


Folyatatni

2023. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Oké. Remélem, majd ha a 99. nő is nemet mond, de a 100. igent, akkor ugyanolyan őszinte lesz a mosolyom, mintha az 1. mondott volna igent. És annak is örülni fogok, hogy mondjuk nem hagytam abba a 38., 62. vagy 85. után.
2023. júl. 6. 21:42
 8/31 anonim ***** válasza:
77%

"Ha nem is leprás, de valóban nem túl jó dolog más gyerekét nevelni."

A saját kölykeiket sem nevelik különben ez fel se vetődne hogy masét kéne. A saját se érdekli őket.

2023. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
32%
Gratulálunk, szép volt, és még válaszolt is. Most lehet holnap is megy könyvet venni miattad, de azért mástól is kérdezősködj aki épp nem rohan.
2023. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
34%
Az ilyenek a saját kölyökre se érnek meg soha, azt is ejtik, nem fogja eszementen üldözni a mesekönyvest:D
2023. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!