Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek leginkább átlagban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek leginkább átlagban tényleg olyan férfiak jönnek be, mint Szoboszlai Dominik (most az anyagi helyzetét leszámítva), tetkós, nem túl okos, imádja a focit vagy focizik?

Figyelt kérdés
2023. júl. 7. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem biztos nem.
2023. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Vannak nők, akiknek igen, de nagy átlagban nem igaz.
2023. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nem jön be, focistákkal nem kezdenek ki egyáltalán.
2023. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagy átlagot én sem tudom.


Amúgy attól függ milyen körökben mozogsz. Mi informatikusok vagyunk a férjemmel. A barátaink többsége, matematikus, fizikus, informatikus, van egy közlekedés mérnök és néhány közgazdász lány.


Nekik tuti nem jönnek be ezek a típusú férfiak...

2023. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem értjük már meg végre?

A legtöbb ember olyasmi embert keres amilyen ő maga is.

A nem túl okos ember nem fogja jól érezni magát egy magas intellektusú emberrel, de amúgy fordítva sem.

Anyagiak terén is az van, hogy egy nagoyn csóróval nem akar összejönni egy újgazdag, de egyébként egy ilyen kapcsolatban a szegény fél sem feltétlen érzi komfortosan magát.


Még a legrugalmasabb faktor a külső, miután annak megítélésében nagoyn sok szubjektív tényező is szerepet játszik. Minden másban jellemzően a hasonlóak keresik egymást.

2023. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ő sokaknak bejön. Jól néz ki nagyon, amikor ifijátékos volt is szerették a lányok és ez most profiként, sztárként sem változott.
2023. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 . Sose voltak atlagosak anyagiakban..
2023. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7 azt próbáltam sugallni hogy a kinézete mellett sosem szorult rá hogy a pénzével vonzzon be lányokat.

Ő gyakorlatilag profin felépített sportember, az útja minden lépése tervezett volt.


Jól játszik, sokat edz és okosan, profin, röviden és szimpatikusan nyilatkozik (nem tudom a magánéletben milyen de a kamerák előtt ez van). Emellett úgy néz ki mint egy modell, kb akármilyen terméket el lehetne vele adni. Ő ma már semmilyen tekintetben nem átlagos.

2023. júl. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A miskolci panelproli lányoknak tetszenek a focisták. Egy lányismerősömnek sem az esetei.
2023. júl. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!