Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik másnál is, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik másnál is, hogy van benne egyfajta félelem párkeresésnél?

Figyelt kérdés
Sokéves kapcsolatom ért véget immáron 2 éve és úgy érzem, írnom kell arról, ami bennem van. Az első szakaszban fel kellett dolgoznom a szakítást, az elveszített jövőképet, majd igyekeztem célok beteljesítésével elterelni a figyelmem. Egy éve úgy járok el szórakozni is, hogy hátha összejön valaki, de akiben megláttam valamit, vagy házasságban vagy párkapcsolatban volt, vagy gyerek sem játszik még nálam. Eljutottam viszont odáig, hogy tinderen sem írok rá a matchekre, mert félek és tartok az egésztől, a találkozástól, a kapcsolat mélyítésétől vagy magától a szextől, hogy megfelelő vagyok-e, elfogadná akár a hibáimat, a lakásom vagy a háziállatom (utóbbi oda-vissza). Szexnél olyan érzésem van mintha második szüzesség elveszítésre készülnék, bulikból sem viszek fel senkit magamhoz. Más is megküzdött ezzel? Hogyan csináltátok? Tudom, hogy hülyeség és rá kellene csak vennem magamat, mégis van egy mentális blokk bennem. Köszi az értelmes válaszokat! :)

2023. júl. 7. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Írjam, hogy szakember lenne jó?
2023. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kell egyelőre, ezzel saját magam akarok megküzdeni, de érdekelne hasonló szituban másnak a gondolatai. Előbb-utóbb újra ráveszem magamat a randizásra és eljárogatok ide-oda.
2023. júl. 7. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkiben benne van a "félsz" de ismerkedik, maximum óvatos, bizalmatlan, résen van,nem nyílik meg könnyen.
2023. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
A buliból hazavitel nálam is problémát okoz. Valahogy nincs meg már ez az önbizalom, hogy majd lesz utána valahogy, hanem inakbb jó lenne következő alkalommal ismet találkozni, ismerkedni és fokozatosan haladni.. Vagy ha kiderül hogy nem egymast keressük akkor, hogy az derüljön ki még idejében..
2023. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
F/L?
2023. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
33F
2023. júl. 7. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!