Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én vagyok ennyire furcsa vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok ennyire furcsa vagy más is van így azzal hogy először általában nagyon nem tartom vonzónak azt a lányt akivel ismerkedem és csak 4 - 5 találkozás után válik vonzóvá számomra, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2023. júl. 8. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Eleve miért találkozol olyannal, aki számodra nem vonzó?
2023. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. Mert jól tudok vele elbeszélgetni
2023. júl. 8. 13:43
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Az már nagyon jó.
2023. júl. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is megesik olyan hogy valaki nem tetszik aztán elkezd tetszeni. De ez bennem csak azert van mert nincs lo.


Pl utalom ill rondának tartom a kínaiakat vagy ázsiaiakat.

De amikor napi 10 óráztam egy kinai boltban a onok is érfi meg fia van, egy idő mulva kinomban már a fiával kezdtem flörtölni pasihiányom is volt:D

Valahogy amugy is gyakori hogy kollegákat kivánnak meg az emberek.


De csak mert az emberekben van egy alap ösztön egy vágy és álatalában arra vetítődik ki jobb híjján aki veluk beszel dolgozik mivel az van a szeme elott.


Pl éhes vagy es van otthon alma meg kenyér meg nincs pénzed.

Akkor nem fogsz stefania vagdltot enni hanem almát vagy kenyeret es már folyik is rá a nyálad mert ilyen az éhség.


Szerencsére nem sokáig dolgoztam ott es lett is olyan pasim az életben aki az esetem :D

2023. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

* jav

A kínai boltban a főnök is férfi és fia is van

2023. júl. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
mert rájöttél hogy a luk az luk
2023. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát azért van különbség pedig emberek közt hogy kibe mártja kinjában meg kiben nem.habár a pasik olyanokkal is simán lefekszenek akik a hátuk közepére se kéne egyébként:D
2023. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

3 évig a létezése sem érdekelt, abszolút nem volt az esetem. Utána megkeresett és elkezdtünk beszélgetni. A valaha volt legszebbnek tartottam onnantól kezdve miután megismertem és azon tűnődtem hogy nem vettem észre eddig.

Egy éve szűnt meg teljesen a kontakt, azóta sem tudtam elfelejteni, gondolok rá. Az segít néha, hogy bemesélem magamnak, hogy nem néz ki olyan jól, nem véletlenül nem vettem észre évekig.

De kiradírozni már soha nem fogom tudni. Nálam abszolút nem a ló-szamár esete állt fenn.


Ja, és én vagyok a férfi.

2023. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!