Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek 33 felettieknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 33 felettieknek hol a legideálisabb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen ismerkedem, online, bulikban, Különböző szociális eseményeken, de én azt tapasztalom, hogy ha vad idegenek vagytok elsőre, akkor kicsit olyan zárkózottabbak a nők, inkább jönnek össze egy kevésbé vonzó sráccal, csak ismerik valahonnan , barátnője által, vagy bárhonnan mint hogy elkezdjen ismerkedni egy szimpatikus idegennel akit nem ismer. TI hogy látjátok ezt manapság?(Nem a nőket hibáztatom, ne úgy jöjjön le nektek, csak én ezt tapasztalom)
2023. júl. 11. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg csak így lehet új embereket megismerni, ahogy te csinálod. Én értélelem, ha odajönnek a fickók. :) Ne legyél túl nyomulós az elején, az hathat taszítóan, vagy kelthet olyan érzést, hogy minden mindegy. Az pedig instant menekvés.
2023. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Jól látod haver! A legtutibb ha van közös ismerős és az mutat be. Akkor már van egy alap bizalom amit tovább tudsz gombolyítani. Ha ilyen nincs, akkor neked kell felépíteni az elejétől kezdve.

Nem lehetetlen, próbálkozni kell szüntelen.

2023. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez az idegen ismerkedés ez teljesen más. Életemben nem gondoltam hogy milyen arányokkal megy ez, pedig kívűlről pofon egyszerűnek tűnik, de hát a bizalom az hatalmas szó
2023. júl. 11. 22:49
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Bárhol ahol nem idegen a másik! Munkahely, edzőterem, stb....
2023. júl. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pár hónapja tolom, és elég gyászos volt, de az utóbbi időben (1 hét...) a fb-társkereső eléggé belendült - nem mondanám, hogy én lettem szexibb, mert az biztos nem, de lehet csak megcsapta minden nő fejét a meleg :DDD mindenesetre itt érdemes és ajánlom
2023. júl. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Most a Strand az ideàlis hely az ismerkedéshez! Làthatod a kiszemelt nô idomjait!
2023. júl. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
strand az elég meredek, látod bikiniben, egyből az jön le hogy csak dugni akarsz
2023. júl. 12. 00:24
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Tanács: ne ismerkedni akarj, mindenáron "felcsípni" valakit hanem csak lazán kommunikálni! Arra törekedj, hogy 5 percet, majd 15-öt, majd egy órát lazán kötetlenül társalogj a másikkal, hogy közben fennmaradjon az érdeklődése. A visszajelzéseiből úgyis látod van-e értelme begyújtani a rakétát vagy sem.
2023. júl. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyugdíjas klubban
2023. júl. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
It
2023. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!