Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos vagyok és ismerkednék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok és ismerkednék, de aztán rájövök, hogy mennyi beteg ember van - akár csak ezen az oldalon - és elmegy a kedvem tőle, más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
24 éves hím nemű egyed

2023. júl. 14. 00:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
Írj.
2023. júl. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
nekem is írhatsz
2023. júl. 14. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Pontosan így van, kiegészítve azzal,hogy lehúzós,pénzre menő is sok van.Barátkozni szeretne,de lenne egy apró kérése...


54 F

2023. júl. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Mondod ezt te férfiként…

Nőként pedig hatványozhatod.

4 éve ismerkedtem utoljára és akkor fel sem merült bennem, hogy megkéselnek, megerőszakolnak, megfojtanak, zaklatnak, bántalmaznak…

Most már csak ezek jutnak eszembe.

Esetleg ha valami beteg dologra nemet mondok vagy visszaszólok olyanért, ami kiveri a biztosítékot, akkor egy bokorban végezhetem és nem is segítene senki nyilvános helyen sem, csak odébb mennének, hogy ne lássák.

Hátborzongató.

2023. júl. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Nem a Gyakoriból kell kiindulni. Az anonimitás miatt itt még az alapvetően normális, intelligens emberek is elvetik a sulykot néha. A többiek meg bekeseredett nőgyűlölő férfiak és férfigyűlölő nők, akik egyetlen öröme, hogy itt fröcsöghetnek.


A való életben sem a férfiak, sem a nők nem ennyire selejtesek.

2023. júl. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy lehet, hogy a gyakori az internet egy anonim gödre, de teljesen életszerű a dolog. Konkrétan tisztább, igazabb, megfelelőbb, élethűbb képet sehol máshol nem találsz.
2023. júl. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4:


Nem vagy talán túlzottan drámai esetleg?

Te se lehetsz normális teljesen, ha azonnal ezekre asszociálsz hogy erőszak, késelés, bántalmazás? Mi van? Ez nagyon nagyon ritka.

2023. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7#

Én is beszélgettem már itt egy pár emberrel.

Volt amin kiakadtam, és csak pislogtam.

Viszont soha senki nem akar pénzzel lehúzni.

Ezt most nem azért írom hogy mostantól a "pénzlehúzosok" írjanak!!!

Hanem azért mert én ezt nem tapasztaltam.🙏


50/N

2023. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Senkinek nem írtam, miért írnék? Miben tudna bárki újat mondani? Ugyanaz tortenne, már korábban próbáltam. Egy ideig beszélgetnénk aztán vagy én vagy ti tünnétek el.
2023. júl. 16. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ilyen hozzáállással ne is...


Van még sok jó ember, tudod? Én szeretem őket, ezért érdemes felkutatni illetve ápolni eme kapcsolatokat.


7es voltam

2023. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!