Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz manapság hogy hol ismerkedjen egy férfi?

Figyelt kérdés

Ugye sajnos még a férfinek kell inkább kezdeményezni manapság hiába egyenjogúság van.

De hol tud ismerkedni..

- interneten, állítólag esélytelen, mert csak a legjobb pasiknak írnak vissza

- tömegközlekedésen, utcán boltban az állítólag már zaklatásnak számít (utazni, vásárolni akarnak a nők nem ismerked ismerkedni)

- szórakozóhelyen, ott úgy tudom elég kevés a a nő és ott is egy nőre 20 férfi van és általában párjukkal jönnek szórakozni és szórakozóhelyi ismerkedésnél az van elterjedve hogy egy férfi ott csak a szexet akarja)

- munkahelyen, házi nyúlra nem lövünk elv uralkodik a nőknél ott


Így maradnak a közösségi helyek, tánciskolák ,nyelvtanfolyamok stb. igaz lehet jók lehetnek az ilyen helyek csak kevés esélyt látok az ismerkedésre, pl. beiratkozok egy nyelvtanfolyamra ott esetleg van egy 10 fős csoport, mondjuk van 4 potenciális lány, akkor abból kettő házas, egy kapcsolatban, egynek meg nem jössz be. Ilyenkor mi van iratkozok a következő tanfolyamra?


2023. júl. 17. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Hozd ki magadból a maximumot, legyél vonzóbb és majd visszaírnak neked is tinderen meg itt-ott.
2023. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Hobbik, sportok, kutyasétáltatás...
2023. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2%
Egy lúzer férfi (értsd: szar külsőre), az SEHOL nem tud ismerkedni. Ezért van az, hogy a mai világban a férfiak 65%-a egyedülálló.
2023. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lazy Lover ***** válasza:
83%
Ismerkedni bárhol lehet de inkább ismerős körben lehet már csak járj nyitott szemmel
2023. júl. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Seho
2023. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én boltban dolgozom, sok férfi kezdeményez nálam minden korosztályból.
2023. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

- interneten...igen itt túl nagy a választék egyszerre, kevés az esélye egy kevésbé jóképűnek szóval igen itt valóban kb. ugyanaz a 20% kell minden nőnek. (de ezzel nincs is baj)


- tömegközlekedés stb...zaklatás - csak ha nem nézel ki elég jól, ez itt is érvényes


- szórakozóhelyek én azt látom, hogy bőven vannak nők, simán vannak annyian mint férfiak, sőt van ahol többen, ráadásul vannak helyek ahol néhány nő ingyen jut be, egyes helyeken főleg azért h menjenek a férfiak is.

De...mindettől függetlenül itt sem szeretik ha olyan közelíti meg őket aki nem rendelkezik túl szép arcvonásokkal.

2023. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

De azon mit nem lehet érteni, hogy ne zaklassatok egy nőt nyilvánosan?


1. Dolga van. Tudom, nehéz elképzelni, hogy valaki nem másokat kukkol az utcán, de valaki igenis rohan dolgozni/boltba/postára/stb. Annak nincs ideje idegenekkel beszélgetni.


2. Sok az idióta fazon. Pesten én sem merek már rendesen kiöltözni, ha jövök, mert rendesen nappal betalálnak az ilyen skizofrén hajléktalan cigányok a villamoson, hogy “hú de ki….lak”🙄🙄🙄🙄


Ott vannak a baráti események - pl. baráti szülinap/társaság. Ott vannak a hobbik, stb.


A boltban dolgozó kommentelő voltam.

2023. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az tény, Pesten én is azt vettem észre, hogy több ember hajlamosabb erre a zaklatásos stílusra.
2023. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!