Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Borzalmasan félek a randizgatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan félek a randizgatástól normális ez?

Figyelt kérdés

Szörnyen félek a randizgatástól, szinte szorongok nem tudom miért, 19 éves nő vagyok és még sosem volt barátom, még nem is történt meg az első csókom soha.

A tapasztalatlanságtól is lehet ez, meg így nekem az új helyzetekkel, meg emberekkel való ismerkedés nehezemre esik.


Ne értsetek félre sok jó barátom van, nem vagyok antiszociális szóval eléggé ellentmondásos de nem tudom megmagyarázni tényleg.


Valami bíztató dolgot tudtok mondani légyszi? Éppen elhívtak egy randira, igent mondtam de már most félek…

19/L



2023. júl. 18. 22:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6%
10: minden csajt hívnak buliba "chad"-ek, ott szedik fel egyik pasit a másik után. Így jön ki a 20-30 udvarló, bér lehet hogy keveset írtam.
2023. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8%
Sok ra menos tapizgatos " xopj le a kocsiban" fele ferfiakkal fogsz osszefutni.. keszulj ra.
2023. aug. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem lett belőle semmi. Elkezdett egyre kevésbé érdeklődni, aztán ghsotingoltuk egymást rip:(
2023. aug. 14. 14:15
 14/17 anonim ***** válasza:
29%
13. Megilyedtel.. vagy valogatos vagy nagyon.
2023. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Megijedtél* először is,

Másodszorra pedig a válaszom nem, nem ez állt a háttérben.

2023. aug. 16. 12:13
 16/17 anonim ***** válasza:
Minél többször randizol, ismerkedsz annál inkább elmúlik a félelem tőle. A gyakorlat teszi a mestert!
jan. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tekints a találkozóra úgy mintha egy baráttal találkoznál,beszélgetnél Aztán majd megy minden......
jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!