Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, az nagyon rossz szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, az nagyon rossz szokás egy átlagosan kereső férfi részéről, ha évente új telefont vesz elég drágán, pl 280-300 ezer ftért (idén google pixel 7 pro, tavaly s22 ultrát vettem) és azt a pénzt nem teszi félre pl új hűtőre, bútorra vagy nyaralásra?

Figyelt kérdés
Felelőtlenség? 35 F.
2023. júl. 19. 11:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Ennyi belefér
2023. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem éves szinten ennyit költeni magadra nem luxus, a párom ennek kb. a kétszeresét költi a hobbijára. Mondjuk ha mellette másra, a kapcsolatra nem költ legalább ugyanannyit, az már gáz.
2023. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Mindenkinek megvan a hobbija. Neked a műszaki cikkek. Nincs ezzel baj.
2023. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Felelőtlen igen
2023. júl. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak értelmetlen szerintem, akkor is ha mellette továbbra is félre tud tenni.
2023. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
#4 A felelőtlen az lenne, ha szerencsejátékfüggő lenne, nem az, hogy évente vesz egy telefont.
2023. júl. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha valaki havonta elver szerencsejátékon -15 ezret, az ugye 12 hónapban már ennek a telefonnak az ára. Mondjuk az is igaz, hogy egy pár napos horvát nyaralásé is...
2023. júl. 19. 12:04
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem az összegről szól a probléma szerintem hanem a telefonbouziságról. Ez semmiképpen nem szimpatikus tulajdonság ha valaki értékes párban gondolkozik.
2023. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem a pénz a gond, ha van rá persze, hanem, hogy egy tárgy többet jelent, mint egy élmény, pl. a nyaralás.Kit érdekel a telefon, hogy milyen? Az más ha munkaeszköz, de akkor ad a munkáltató megfelelőt.
2023. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#9 Szerinted mindenkinek egyforma az érdeklődési köre? Ennyi erővel a nyaralás is egy hülyeség, mert elmész, hazajössz, aztán helló, kidobtál egy csomó pénzt. Félre ne érts, én szeretek kirándulni, meg utazgatni, de valaki meg mást szeret, például vásárolni bizonyos cuccokat.
2023. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!